Czy to Twoja firma?

NISSIN LOGISTICS POLAND sp. z o.o. praca

Łysomice

Jesteśmy NISSIN LOGISTICS POLAND Sp. z o.o., częścią renomowanego międzynarodowego przedsiębiorstwa, które od ponad ośmiu dekad wyznacza standardy w branży logistycznej. Nasza historia rozpoczęła się w 1938 roku w Yokohama, Japonia, kiedy to jako lokalna firma transportowa zaczęliśmy naszą przygodę z logistyką. Dziś, z głębokimi korzeniami w tradycji i innowacyjności, oferujemy pełen zakres usług logistycznych, które łączą Polskę z resztą świata.

Z siedzibą w malowniczym Łysomicach, w województwie Kujawsko-Pomorskim, z dumą reprezentujemy japońską jakość, która jest w zasięgu ręki naszych klientów. Nasz zespół, liczący od 11 do 50 specjalistów, codziennie dąży do tego, aby zapewnić najwyższy poziom obsługi i satysfakcji. Specjalizujemy się w usługach logistycznych obejmujących transport drogowy, lotniczy i morski, a także w operacjach magazynowych.

Jesteśmy firmą, która nie boi się wyzwań logistycznych. Tam, gdzie inni dostawcy usług mogą napotkać trudności, my znajdujemy najlepsze rozwiązania logistyczne, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Działamy poprzez globalną sieć, co pozwala nam na realizację zleceń na całym świecie z niezachwianą precyzją i dbałością o szczegóły.

Nasze podejście do biznesu jest proste – jesteśmy pewni swoich kompetencji, autorytatywni w naszej branży, a jednocześnie otwarci i empatyczni wobec potrzeb naszych klientów. Balansujemy między stylem informacyjnym a konwersacyjnym, aby nasze komunikaty były zrozumiałe i angażujące. Wyjaśniamy skomplikowane koncepcje i terminologię branżową w prosty i przystępny sposób, zachęcając do włączenia się w naszą opowieść.

W NISSIN LOGISTICS POLAND Sp. z o.o. jesteśmy dumni z naszej zdolności do dostarczania rozwiązań, które przekraczają standardy branżowe. Zapraszamy do współpracy i doświadczenia, jak wygląda logistyka z japońską precyzją i dbałością o każdy szczegół.

NISSIN LOGISTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy NISSIN LOGISTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NISSIN LOGISTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa NISSIN LOGISTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Praca NISSIN LOGISTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Operator wózka widłowego (nr 3608)

    NISSIN LOGISTICS POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Bydgoszcz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Rozładunek, załadunek towaru na naczepy

      godz. pracy: 6-14, 14-22

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Uprawnienia na wózki widłowe UDT, mile widziane doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator wózka widłowego

    • Łysomice

      rozładunek, załadunek towaru na naczepy, skanowanie towaru

      Wymagania

      • Uprawnienia: operator wózka widłowego (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
      • Inne wymagania: mile widziane posiadanie uprawnień na wózki widłowe UDT

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 200 do 4 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: CV należy wysłać na email: administracja@pl.nissin-eu.com praca w godz. 6-14, 14-22

    • Łysomice

      rozładunek, załadunek towaru na naczepy

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: operator wózka widłowego
      • Inne wymagania: konieczne posiadanie uprawnień na wózki widłowe UDT

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 180 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca w godz. 6-14, 14-22

Pracodawcy w Łysomicach