Młoda Polska Bistro&Pianino

Nowe spojrzenie na polskie smaki tworzone przez ludzi odważnych i pełnych pasji.

Młoda Polska Bistro&Pianino najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Młoda Polska Bistro&Pianino

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Młoda Polska Bistro&Pianino

Wybrane oferty innych pracodawców

Mapa Młoda Polska Bistro&Pianino

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - Młoda Polska Bistro&Pianino

Pełna nazwa
SOLNY 4 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Pl. Solny 4 50-060 Wrocław
NIP
8971848079
REGON
368743090
KRS
0000703873
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
13.11.2017
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 10.32.Z Produkcja soków z owoców i warzyw
  • 10.52.Z Produkcja lodów
  • 10.71.Z Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek
  • 10.85.Z Wytwarzanie gotowych posiłków i dań

Działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi

  • 56.10.A Restauracje i inne stałe placówki gastronomiczne
  • 56.10.B Ruchome placówki gastronomiczne
  • 56.30.Z Przygotowywanie i podawanie napojów

Działalność finansowa i ubezpieczeniowa

  • 64.92.Z Pozostałe formy udzielania kredytów
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie Młoda Polska Bistro&Pianino

4.5

Na podstawie 1414 ocen z Google.

Wiktor Radziejowski

"Rezerwację zrobiliśmy internetowo, zależało nam na informacji czy będzie miejsce dla wózka naszego syna, odpowiedź była że jak najbardziej tak. Stolik był Zarezerwowany w końcu sali przy oknie aby była wygodnie. Obsługa bardzo miła i uprzejma. Zamówiliśmy barszcz rewelacyjny, sposób podania również ciekawy. Dania główne to schabowy i pyzy 3. Te dania były bardzo smaczne, lecz w stosunku do barszczu nie zrobiły, aż takiego wrażenia. Jako dodatek do pyz zamówiliśmy ogórki, które w naszej ocenie były zbyt słone. Ogólnie polecam miejsce aby odwiedzić. Nie koniecznie z wózkiem z dzieckiem ze względu na możliwe problemy z przejazdem przy większym ruchu, lecz obsługa zawsze pomoże rozwiązać wszystkie problemy."

tydzień temu

Martyna Kamionka

"Restauracja z daniami kuchni polskiej z fajnym twistem Barszcz z kremowymi ziemniaki bardzo przyjemny! Ryba na grillowanych cukiniach, smaczna, delikatna. Schabowy z koperkiem smaczny, aczkolwiek olbrzymi i danie jest bardzo monotonne. Ma je ożywiać anchois, ale są tylko dwie na ogromnych sznyclu.. zimowy napar z kasztanami jest podawany w lilipuciej filiżance, dosłownie na 3 łyczki, a kosztuje 16zl! Trochę słabo. Wnętrza są puste, w drugiej sali głos bardzo się niesie..do tego w zimie ciągnie od okien i stoliki są małe."

2 tygodnie temu

Raphael Lisiak

"Potrawy dobre smakowo i ładnie podane wizualnie. Obsługą mila pomocna. Wystrój restauracji przeciętny i nie idzie w parze z jakością kuchni. Ogólnie poprawnie ale bez wielkiego wooow. Mieliśmy większe oczekiwania kulinarne od tego popularnego miejsca. Czuje niedosyt po testowaniu schabowego i sałatki z selery. Daje 5 gwiazdek za poprawność i następnym razem bede testował inne potrawy z menu aby ten wpis był jak najbardziej obiektywny"

Anna Wróblewska

"Wybraliśmy się ze znajomymi na początku grudnia na obiad. Jeśli chodzi o jedzenie- po prostu pyszne, jednak od restauracji wymagam trochę więcej, bo jedzenie na wynos również może być smaczne. Tatar- delikatny, rozpływał się w ustach, pyzy- nieoczywisty farsz, intensywny, a całe danie pysznie skomponowane, kaczka po prostu smaczna bez fajerwerków, gołąbki ciekawe dla mnie zbyt pełne kaszy trochę jak kaszotto w kapuście, koleżance z kolei bardzo smakowało, brownie bardzo smaczne jedno z lepszych jakie jadłam. Z minusów: małe porcje, wysoka cena, ciasny lokal a przynajmniej część na poziomie 0 Zapłaciliśmy za obiad ponad 400 zł i myślę, że jest to w porządku cena, gdybyśmy wyszli najedzeni, porcje jednak były bardziej degustacyjne, stosunek jakości do ceny jest ok, jednak ceny do wielkości zdecydowanie słaby. Ktoś mógłby powiedzieć, że jak kogoś nie stać to niech się nie wybiera do takiej restauracji, jeśli klientem w jakiego celuje restauracja nie jest 5% najbogatszych Polaków, uważam, że ceny są wysokie. Mieliśmy szczęście siedzieć przy kuchni, gdybym była usadzona w części restauracji przy barze zepsułoby mi to całkowicie posiłek, tam ciągle ktoś przechodzi czy to obsługa, czy goście zajmujący dalsze stoliki. Obsługa profesjonalna i przemiła"

miesiąc temu

Dagmara Serwatko

"Jedna z najbardziej chwalonych restauracji we Wrocławiu. Po przeczytaniu opinii i zobaczeniu różnych filmów szliśmy tam w 3 osoby mając wysokie oczekiwania. Jedzenie zachwyciło wyglądem (dokładnie tak jak na wszystkich zdjęciach które widzieliśmy) ale kompletnie nie zachwyciło smakiem. Dyniowa była po prostu paskudna a reszta tylko poprawna. Do zjedzenia ale dla mnie i mojej rodziny nie do powtórzenia. W wielu miejscach jedliśmy lepszy tatar, lepszy schab, lepszy barszcz. Przy następnej wizycie tego miejsca z pewnością zabraknie na liście do odwiedzenia"

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Poznań
  3. Bielsko-Biała
  4. Kraków
  5. Bydgoszcz
  6. Ozarów Mazowiecki
  7. Wrocław

Praca Młoda Polska Bistro&Pianino - oferty archiwalne

  • Kucharz

    • Wrocław
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Młoda Polska Bistro&Pianino rekrutuje

      Poszukujemy do naszego zespołu kucharza z doświadczeniem.

      Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie.

      Zakres obowiązków

      Obowiązki przedstawiamy na rozmowie rekrutacyjnej. Zależne od stopnia zaawansowania umiejetnosci :)

      Wymagania

      • doświadczenie zawodowe na stanowisku kucharza/ kucharza zmianowego
      • doskonała organizacja pracy
      • umiejętność pracy pod presją czasu
      • zaangażowanie w powierzone obowiązki

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie (uop/b2b/um.zlecenie)
      • Pracę w renomowanej restauracji
      • Atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od doświadczenia i zaangażowania
      • Możliwość rozwoju zawodowego i bardzo komfortowe godziny pracy (w tygodni bistro funkcjonuje od 16-21, w sobotę 12-23, a w niedziele 12-20)

Pracodawcy w Wrocławiu

Dbamy o Twoją prywatność

Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo do żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym przysługujących Użytkownikowi praw, można znaleźć w naszej Polityce Prywatności.

Dostosowuję swój wybór

Dokonaj szczegółowego wyboru poniższych ustawień, aby zapisać indywidualne ustawienia prywatności. Więcej szczegółowych informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Narzędzia statystyczne i marketingowe Google Tag Manager, Google Analytics, Google Ads, Facebook Piksel (remarketing)
Narzędzie analityczne HotJar Statystyka