Czy to Twoja firma?

FTL SPÓŁKA AKCYJNA praca

Piaseczno

W sercu polskiej motoryzacji, w malowniczych Kajetanach, rozwinęła się nasza pasja do innowacji i doskonałości. Jako FTL, jesteśmy dumni, że możemy nazwać się jednym z wiodących polskich producentów oświetlenia i części plastikowych do samochodów osobowych i dostawczych. Nasza firma, choć zatrudnia zaledwie od 11 do 50 osób, tętni życiem i kreatywnością, przekuwając każde wyzwanie w możliwość do wzrostu i doskonalenia.

Nasze produkty są synonimem jakości i precyzji, co potwierdzają posiadane przez nas certyfikaty: EKG, PN-EN ISO 9001:2015 oraz EAC. Te znaki jakości są dla nas nie tylko wyróżnieniem, ale i zobowiązaniem do nieustannego podnoszenia poprzeczki. W FTL wierzymy, że każdy detal ma znaczenie i to właśnie dbałość o szczegóły sprawia, że nasze oświetlenie i części plastikowe są wybierane przez klientów ceniących sobie niezawodność i estetykę.

Zaangażowanie w każdy etap produkcji, od projektowania po finalny produkt, jest dla nas kluczowe. Jesteśmy dumni z naszego kapitału zakładowego wynoszącego 1 700 000 zł, który jest solidnym fundamentem naszej stabilności finansowej i niezależności. To pozwala nam na elastyczne reagowanie na potrzeby rynku i naszych klientów.

W FTL każdy dzień to kolejny krok w podróży, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Jesteśmy tu, aby dostarczać rozwiązania, które nie tylko odpowiadają na aktualne wymagania rynku, ale również wyznaczają nowe kierunki w branży motoryzacyjnej. Zapraszamy Was do wspólnego odkrywania świata, w którym jakość i innowacyjność prowadzą do jasnej przyszłości.

FTL SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł inżynieria / technologia / technika praca fizyczna motoryzacja

Oferty pracy FTL SPÓŁKA AKCYJNA

Praca alert - powiadomienia

Praca FTL SPÓŁKA AKCYJNA

  • Pracownik produkcji

    FTL SPÓŁKA AKCYJNA
    • Piaseczno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FTL SPÓŁKA AKCYJNA

Siedziba główna

FTL SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Rybnik
  3. Koszalin
  4. Piaseczno

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca FTL SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • 2) pracownik produkcji - uzupełnienie stanowiska pracy

    • Piaseczno
    • Zakres obowiązków

      REF DOP RPO WM
      Zakres:
      -praca przy produkcji oświetlenia samochodowego,
      - pakowanie gotowych detali,
      - przygotowywanie elementów do lakierowania,
      oraz
      - zgrzewanie elelmentów oświetlenia samochodowego,
      - obsługa urządzeń stanowiskowych,

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Piaseczno

      - zgrzewanie elementów oświetlenia samochodowego,
      - obsługa urządzeń stanowiskowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: komunikatywność
      • Inne wymagania: dobry wzrok

      Oferujemy

Pracodawcy w Piasecznie