Czy to Twoja firma?

Generator24 sp. z o.o. praca

Kobyłka

Nazywamy się Generator24 i jesteśmy dumni, że możemy przedstawić Ci naszą historię oraz to, co robimy najlepiej. Nasza siedziba mieści się w malowniczej Kobyłce, w sercu województwa mazowieckiego, gdzie z pasją tworzymy innowacyjne urządzenia i maszyny przemysłowe. Specjalizujemy się w produkcji obudowy górniczej, a nasze produkty są nieodzownym elementem wyposażenia w branży górniczej.

Nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się na wysoki poziom wiedzy i kompetencji, co pozwala nam nie tylko tworzyć, ale i dostarczać rozwiązania techniczne na najwyższym poziomie. Jesteśmy dumni z naszej zdolności do innowacji i zawsze dążymy do tego, aby nasze produkty były synonimem jakości i niezawodności.

Mimo że nie możemy podzielić się z Tobą wszystkimi szczegółami naszej misji czy wartości, które przyświecają naszej codziennej pracy, chcemy, abyś wiedział, że każdego dnia stawiamy na rozwój i doskonalenie. Nasze działania opierają się na solidnych fundamentach wiedzy technicznej i praktycznej, co pozwala nam utrzymać silną pozycję na rynku.

Jesteśmy zespołem, w którym każdy liczy się równie mocno, a Joanna Anna Kędziora i Dariusz Kędziora to osoby, które są nie tylko wspólnikami, ale i kluczowymi postaciami w naszej firmowej rodzinie. Razem tworzymy przestrzeń, w której innowacyjność łączy się z tradycją, a każde wyzwanie jest okazją do pokazania, jak bardzo zależy nam na satysfakcji naszych klientów.

Zapraszamy Cię do świata Generator24, gdzie każdy projekt jest dla nas szansą, aby pokazać, jak wielką wartość ma dla nas zaufanie i zadowolenie tych, dla których pracujemy. Jesteśmy tu dla Ciebie, gotowi dostarczyć rozwiązania, które pomogą Twojej firmie rosnąć i rozwijać się razem z nami.

Generator24 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik biurowy Kobyłka
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Generator24 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Generator24 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Generator24 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
Generator24 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Generator24 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - oferty archiwalne

  • Kierownik Działu Serwisu / Realizacji

    • Kobyłka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 5 500-9 300 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      • kierowanie Działem Serwisu / Realizacji

      • kontakt mailowy i telefoniczny z klientem

      • kontrola terminów przeglądów technicznicznych urządzeń

      • współpraca z podwykonawcami

      • przygotowywanie ofert handlowych

      • kierowanie projektami

      Wymagania

      • staranność

      • odpowiedzialność

      • dobra organizacja pracy

      • umiejętności komunikacyjne

      • mile widzialne wykształcenie wyższe techniczne

      Oferujemy

      • umowę o pracę
      • atrakcyjne wynagrodzenie

Pracodawcy w Kobyłce