TCR CREATUS

TCR CREATUS najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Nauczyciel Tczew
w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy TCR CREATUS

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TCR CREATUS

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TCR CREATUS

Siedziba główna

Dane firmowe i kontaktowe - TCR CREATUS

Pełna nazwa
ALICJA KOTLICKA TWÓRCZE CENTRUM ROZWOJU "CREATUS"
Adres rejestrowy
ul. Aleja Solidarności 13 83-110 Tczew
NIP
5931717777
REGON
221471725
Forma prawna
jednostka fizyczna (os. fizyczna prowadząca działalność gospodarczą)
Rozpoczęcie wykonywania działalności gospodarczej
12.08.2011
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNY

Profil działalności - kody PKD

Działalność związana z zakwaterowaniem i usługami gastronomicznymi

  • 56.29.Z Pozostała usługowa działalność gastronomiczna

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

  • 77.39.Z Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane
  • 81.10.Z Działalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkach

Edukacja

  • 85.10.Z Placówki wychowania przedszkolnego
  • 85.51.Z Pozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych
  • 85.59.B Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane
  • 85.60.Z Działalność wspomagająca edukację

Opieka zdrowotna i pomoc społeczna

  • 86.90.E Pozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana
  • 88.91.Z Opieka dzienna nad dziećmi
  • 88.99.Z Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana

Działalność związana z kulturą, rozrywką i rekreacją

  • 90.02.Z Działalność wspomagająca wystawianie przedstawień artystycznych
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
TCR CREATUS
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca TCR CREATUS - oferty archiwalne

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego

    TCR CREATUS
    • Tczew
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Nauczyciel wychowania przedszkolenego

      Opis stanowiska:

      Poszukujemy nauczyciela do przedszkola w Tczewie

      Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres biuro.panslonik@wp.pl

      Zakres obowiązków

      Do zadań nauczyciela należeć będzie przede wszystkim:

      • Praca dydaktyczno - wychowawcza,

      • Dbałość o wszechstronny rozwój dzieci,

      • Współpraca z rodzicami.

      Wymagania

      • Wykształcenia pedagogiczne z zakresu pedagogiki przedszkolnej, wczesnoszkolnej potwierdzonego dyplomem

      • Zaangażowania i odpowiedzialności

      • Kreatywności i pomysłowości

      Oferujemy

      • Stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę

      • Wsparcie merytoryczne, współpraca ze specjalistami

Pracodawcy w Tczewie