Czy to Twoja firma?

Marani sp. z o.o. praca

Zabrze

Od ponad dwóch dekad Marani Sp. z o.o. prężnie rozwija się na polskim rynku, będąc liderem w dziedzinie technologii wykorzystania i konwersji ciepła odpadowego. Nasza historia rozpoczęła się w 1993 roku w Zabrzu, gdzie do dziś znajduje się nasza siedziba. Jesteśmy dumni, że jako największe przedsiębiorstwo typu ESCO w branży sprężonego powietrza w Polsce, możemy oferować naszym klientom innowacyjne i efektywne rozwiązania. Nasza misja to aktywny udział w restrukturyzacji polskiego przemysłu ciężkiego. Dzięki naszym wysokiej klasy specjalistom, jesteśmy w stanie dostarczać kompleksowe usługi, które nie tylko zwiększają efektywność energetyczną, ale także przyczyniają się do ochrony środowiska. Produkujemy przemysłowe kompresory śrubowe i dostarczamy sprężone powietrze oraz azot dla wielu sektorów przemysłu, w tym dla kopalń węgla kamiennego, hut, kuźni i cementowni. Posiadamy własne technologie, rozwiązania konstrukcyjne i patenty, co pozwala nam na oferowanie produktów i usług na najwyższym światowym poziomie. Jesteśmy pionierem w zakresie konwersji ciepła odpadowego na energię elektryczną i wydajność chłodniczą w Polsce. Dzięki temu nasze rozwiązania są nie tylko efektywne, ale także przyjazne dla środowiska. Nasze działania nie ograniczają się tylko do Polski. Poprzez spółki-córki funkcjonujemy również w Niemczech, Czechach, Serbii i Bośni, co świadczy o naszej międzynarodowej obecności i ugruntowanej pozycji na rynku. Jakość naszych usług potwierdzają certyfikaty ISO 9001:2001 oraz IQNet The International Certification Network. W Marani Sp. z o.o. zawsze stawiamy na rozwój i innowacje. Wykonujemy profesjonalne audyty efektywności energetycznej, które pomagają naszym klientom w optymalizacji zużycia energii. Oferujemy również usługi przeglądów okresowych oraz serwis całodobowy, co zapewnia ciągłość i bezpieczeństwo procesów produkcyjnych. Jesteśmy generalnym przedstawicielem Shanghai Screw Compressor Co., Ltd (SCR) na polski rynek, co stanowi o naszej stabilności finansowej i zaufaniu, jakim obdarzają nas partnerzy na całym świecie. W Marani Sp. z o.o. wierzymy, że nasza praca przyczynia się do tworzenia lepszej przyszłości dla przemysłu i środowiska. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów.

Marani Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż logistyka / spedycja / transport obsługa klienta / call center sprzedaż / zakupy inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Marani Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Marani Sp. z o.o.

Mapa Marani Sp. z o.o.

Siedziba główna

Marani Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

 • O firmie Marani

  Firma Marani powstała jako prywatna firma już w 1993 roku w Zabrzu. Celem spółki od początku był aktywny udział w restrukturyzacji polskiego przemysłu ciężkiego na terenie Śląska i nie tylko. Dziś firma dostarcza sprężone powietrze i azot do 20 kopalni węgla kamiennego, a także hut, cementowni, walcowni, zakładów mechanicznych w całej Polsce. Uczestniczy w wielu procesach i modernizacjach technicznych największych przedsiębiorstw w kraju. 

  Oprócz siedziby głównej firmy, znajdującej się w Zabrzu, zakłady grupy kapitałowej Marani sp. z o.o. znajdują się obecnie również w Gorzowie Wielkopolskim oraz w Stalowej Woli.

  Działalność Marani Sp. z o.o.

  Firma zajmuje się outsourcingiem dostaw sprężonego powietrza i azotu, tworząc i udostępniając własne, nowoczesne i zaawansowane technologicznie urządzenia, które wykorzystywane są w sieciach przemysłowych klientów. Marani przejmuje w outsourcing przemysłowe sprężarkownie powietrza oraz stacje wytwarzania azotu, przebudowuje je na własne stacje zasilania, a następnie dostarcza sprężone powietrze i gazy techniczne przedsiębiorstwom. 

  Do grupy kapitałowej Marani należą: 

  • Marani Strefa Sp. z o.o. w Stalowej Woli – odpowiadająca za sprzedaż sprężonego powietrza podmiotom gospodarczym.
  • Marani GmbH – założona w Wohratal (Hessen) spółka realizuje sprzedaż elementów pneumatyki na rynku UE i oraz usługi outsourcingu dostaw sprężonego powietrza na terenie Niemiec.
  • Ośrodek badawczo Rozwojowy Elementów i Układów Pneumatyki Sp. z o.o. w Kielcach.

  Marani współpracuje z czołowymi firmami na świecie w zakresie automatyzacji procesów przemysłowych z elementami pneumatyki, a swoje nowatorskie rozwiązania opracowuje razem z powstałym w tym celu, wspomnianym wyżej specjalistycznym ośrodkiem badawczo-rozwojowym.

  Video

  Filmik przedstawia wizualizację sprężarkowni w Marani.

  Praca w Marani Sp. z o.o.

  Sukces i stabilną pozycję na rynku Marani zawdzięcza dbałości o relacje z klientami i elastyczności w realizacji rozwiązań dla poszczególnych klientów, co owocuje długotrwałą i udaną współpracą. Firma stale rozwija swoje usługi i wdraża innowacyjne techniki z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii na poziomie światowych potentatów przemysłowych. Do tych działań niezbędny jest odpowiedni zespół, dlatego firma Marani deklaruje dbałość o zatrudnionych, która przekłada się na efektywność i zadowolenie klientów z realizowanych usług.

  W zależności od działu praca w Marani dotyczy wszelkich procesów związanych z naprawą, modernizacją i budową maszyn w zakresie pneumatyki i elektryki. W zakładach tej spółki pracują elektrycy, elektromechanicy, monterzy, technicy, ale także product managerzy, handlowcy, pracownicy obsługi klienta czy biura. Na stronie internetowej Marani funkcjonuje też sklep internetowy, zatem w firmie istnieją także stanowiska związane z obsługą zamówień online.

  Na zdjęciu pracownicy w zakładzie firmy Marani

  Zdjęcie z pracy przy sprężarkach w Marani Sp. z o.o. (źródło: http://www.marani.pl/produkty/sprezarki-dwustopniowe/)

  Firma kładzie nacisk na innowacje i nowoczesność, a także regularnie bierze udział w różnego rodzaju targach i wydarzeniach sektora przemysłowego, praca w Marani Sp. z o.o. może więc okazać się dobrym miejscem dla ambitnych kandydatów, których interesuje rozwój zawodowy w branży przemysłu ciężkiego.

  Rekrutacja do pracy w Marani 

  Wraz z rozwojem i zdobywaniem kolejnych klientów, spółka Marani zwiększa zasoby, by sprawnie realizować swoje usługi. Firma często prowadzi rekrutacje na różne stanowiska w zależności od potrzeb. Aktualne oferty pracy w Marani zawsze można znaleźć na stronie firmy w zakładce Kariera, niekiedy pojawiają się także na popularnych portalach pracy. Spółka zapewnia stabilne zatrudnienie w młodym i ambitnym zespole oraz spore możliwości rozwoju. 

  Stosownie do stanowiska od kandydatów wymagane są określone uprawnienia i kompetencje, które sprawdzane są w toku rekrutacji. Te oczekiwania podawane są szczegółowo w treściach ogłoszeń o pracę w Marani.

  Marani logo

  Jak postarać się o zatrudnienie w tej firmie? Zainteresowani ofertami na stronie firmy kandydaci do pracy w Marani proszeni są o przesyłanie aplikacji na adres korespondencyjny lub pocztą elektroniczną (adresy poniżej):
  Marani Sp. z o.o., 41-808 Zabrze, ul. Szybowa 14c
  e-mail: praca@marani.pl

  Marani Sp. z o.o. w KRS

  Firma Marani została wpisana do Rejestru Przedsiębiorców jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w przeszło 20 lat temu. Poniżej prezentujemy najważniejsze informacje rejestrowe spółki dostępne publicznie w bazie KRS.

  Nazwa MARANI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  Rejestr REJESTR PRZEDSIĘBIORCÓW
  Województwo ŚLĄSKIE
  Miejscowość ZABRZE
  NR KRS ŚLĄSKIE
  NIP 6310020661
  REGON 27203641200000
  Adres SZYBOWA 14 C, 41-808 ZABRZE
  Forma prawna SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
  Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców 2001-12-27
  Nazwa organu reprezentacji ZARZĄD SPÓŁKI
  PREZES ZARZĄDU MADEJ MAREK JANUSZ

   

   

Pracodawcy w Zabrzu