SPECTRA PRO Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

SPECTRA PRO sp. z o.o. praca

Opole

SPECTRA PRO sp. z o.o.

Firma Spectra Pro sp. z o.o. działa na rynku dystrybucji materiałów elektrycznych. Należymy do największej Polskiej grupy zakupowej Forum Rondo. Rozwijamy się dynamicznie, wykorzystując znajomość branży i otwieramy nowe oddziały. Na chwilę obecną jesteśmy w Opolu, Gliwicach oraz Płońsku. Nasz zespół systematycznie się powiększa i tworzymy nowe miejsca pracy.

SPECTRA PRO Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy SPECTRA PRO Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPECTRA PRO Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SPECTRA PRO Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca SPECTRA PRO Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. sprzedaży - przedstawiciel handlowy

    • Płońsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

      Specjalista ds. sprzedaży - przedstawiciel handlowy

      Miejsce pracy: Płońsk, Ciechanów, Płock, Warszawa

      Zakres obowiązków

      • oferujemy pracę na samodzielnym stanowisku handlowym w oparciu o Twoje kwalifikacje, wiedzę, zaangażowanie i umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych z klientami
      • do Twoich podstawowych obowiązków, oprócz pozyskiwania nowych klientów i dbania o klientów już pozyskanych, będzie należało budowanie pozytywnego wizerunku naszej marki na rynku
      • będziesz przygotowywał/a oferty, wyceny i kalkulacje pod negocjacje handlowe, jednocześnie podnosząc swoją wiedzę techniczną i sprzedażową oraz monitorując branżę elektrotechniczną

      Wymagania

      • stanowisko pracy będzie zbudowane na Twojej komunikatywności, determinacji i łatwości nawiązywania kontaktów z klientami
      • wymagamy od Ciebie minimum 2 letniego doświadczenia zawodowego w naszej branży oraz dobrej organizacji pracy
      • prawo jazdy kat. B to kolejny warunek konieczny
      • znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem
      • wymagamy dobrej znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel
      • cenimy takie cechy jak sumienność, punktualność, dyspozycyjność oraz determinacja do osiągania celów
      • szukamy osób do stałej współpracy, lojalnych i chcących związać się z nami długofalowo

      Oferujemy

      • Twoje wynagrodzenie będzie oparte o stabilną podstawę oraz nielimitowany system prowizyjny zależny od wyników Twojej pracy
      • dodatkowo organizujemy regularne konkursy sprzedażowe, które będą atrakcyjnym dodatkiem do Twojej pensji
      • współpracę zbudujemy na stabilnych i przejrzystych warunkach zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
      • otrzymasz niezbędne narzędzia pracy jak samochód służbowy, telefon i laptop
      • decydując się na współpracę z nami, dołączysz do zgranego zespołu fachowców, którzy są w tej branży od lat
      • zapewnimy Ci możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności w dynamicznie rozwijającej się firmie z polskim kapitałem, w której dbamy o pracowników wierząc, że zgrany i zadowolony zespół to podstawa

      Dziękujemy za nadesłane aplikacje i informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami na podstawie przesłanych CV.

Pracodawcy w Opolu