ENNPRO sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Czy to Twoja firma?

ENNPRO sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Gliwice

Biuro projektów eNNpro spółka z.o.o sp k. działa w tej formie od 2018r.
Jego twórcy – Mirosław Kuna i Łukasz Wawrzyczek współpracują ze sobą od 2010 roku.
Działamy na terenie całego kraju, specjalizujemy się w projektowaniu i nadzorowaniu następujących realizacji:
– obiektów przemysłowych (hale produkcyjne i magazynowe, obiekty zagrożone wybuchem)
– obiektów mieszkaniowych wielo- i jednorodzinnych
– hoteli
– budynków biurowych
– budynków użyteczności publicznej
– obiektów usługowych (sklepy, gastronomia, stacje paliw, centra handlowe)
– szpitali
– obiektów sportu i rekreacji
– instalacji fotowoltaicznych
w zakresie instalacji i sieci elektrycznych, niskoprądowych, teletechnicznych oraz automatyki budynkowej.
Realizujemy również projekty do certyfikacji LEED (innowacyjne zielone budownictwo, certyfikat organizacji amerykańskiej) oraz
BREEAM (innowacyjne zielone budownictwo, certyfikat organizacji brytyjskiej).
Projekty wykonujemy w oparci o oprogramowanie Autocad (2D), Revit (3D) oraz See electrical (automatyka).

ENNPRO sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Projektant Gliwice
- w kategoriach zawodowych:
sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy ENNPRO sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ENNPRO sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ENNPRO sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

Praca ENNPRO sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Projektant instalacji elektrycznych i niskoprądowych

    • Gliwice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Biuro projektów eNNpro spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. zatrudni osobę na stanowisko:

      Projektanta/Asystenta projektanta

      Zakres obowiązków

      Praca przy realizacji projektów instalacji sieci elektrycznych oraz instalacji niskoprądowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe elektryczne;
      • Doświadczenie w projektowaniu;
      • Znajomość Autocada, MS OFFICE;
      • Prawo jazdy kat. B;
      • Samodzielność i dyscyplina pracy;
      • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;

      Mile widziane:

      • Znajomość języka angielskiego;

          Oferujemy

          • Zdobycie doświadczenia przy realizacji ciekawych projektów;
          • Elastyczny czas pracy;
          • Stabilne i długoterminowe zatrudnienie;
          • Pracę w przyjaznej atmosferze;
          • Kartę Multisport;

      Pracodawcy w Gliwicach