TK-WORLD Tomasz Krzempek

Czy to Twoja firma?

TK-WORLD Tomasz Krzempek praca

Czechowice-Dziedzice

Jesteśmy cukiernią z 28-letnią tradycją, którą rozsławili klienci, polecając nasze autentyczne smaki swoim przyjaciołom i znajomym, aby uświetniały ich wszystkie uroczystości. Wierzymy, że goście naszych klientów zasługują na to, co najlepsze.

Wejdź na nasze profile i zobacz z kim się wiążesz zawodowo na długie lata:

 Strona internetowa

TK-WORLD Tomasz Krzempek najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa hotelarstwo / gastronomia / turystyka obsługa klienta / call center

Oferty pracy TK-WORLD Tomasz Krzempek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TK-WORLD Tomasz Krzempek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kelner/ka

    American Heart of Poland Spółka Akcyjna
    • Ustroń
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Kucharz / Kucharka, Pomoc kuchenna, Kucharka śniadaniowa

    TOP APART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Szczyrk
    • запрошуємо працівників з України
    Dodana
  • Cukiernik

    "Piekarnia Klos Agnieszka" Agnieszka Klos-Kotewicz
    • Kobiór
    Polecana
    Dodana

Mapa TK-WORLD Tomasz Krzempek

Siedziba główna

TK-WORLD Tomasz Krzempek poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca TK-WORLD Tomasz Krzempek - oferty archiwalne

  • Cukiernik

    • Czechowice-Dziedzice
    • pełny etat
    • Jeśli jesteś zainteresowany poniższą ofertą pracy i chcesz dołączyć do naszego zespołu:

      wyślij CV za pomocą przycisku Aplikuj

      lub zadzwoń 32 215 24 71 (osoba kontaktowa Magda Przybyła)

      Z góry dziękujemy za przesłane aplikacje. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

      Do zobaczenia :)

      Zakres obowiązków

      W Bakusie:

      • Działamy zgodnie z Wizją, Misją i Wartościami naszej firmy - Bakus World,
      • Dzięki Tobie i Twojej pracy klienci dostają produkty najwyższej jakości,
      • Dbamy o piękno i klasę gotowych produktów,
      • Przestrzegamy procedur procesów technologicznych - nie chcemy, że coś się nie udało,
      • Realizujemy plany produkcyjne, bo klienci muszą dostać swoje zamówienie na czas,
      • Szkolimy się wspólnie i stale doskonalimy swoje umiejętności,
      • Wspólnie podnosimy standard naszego cukiernictwa,
      • i dla bezpieczeństwa przestrzegamy przepisów BHP.

      Wymagania

      Zdecydowanie wymagamy:

      • Pasji do cukiernictwa, która wyrywa Cię codziennie rano z łózka i motywuje do pracy,
      • Kreatywności i ciekawości w poszukiwaniu nowych trendów w cukiernictwie,
      • Staranności i dumy ze swoich codziennych małych dzieł sztuki,
      • Umiejętności samodzielnego organizowania sobie pracy,
      • Choć to oczywiste - doświadczenia w pracy z ciastkami deserowymi, monoporcjami, ciastami pieczonymi lub/i tortami,
      • Dyspozycyjności do pracy zmianowej, bo smaki szczęścia robimy o różnych porach,
      • Aktualnej książeczki sanitarno-epidemiologiczną – tak na wszelki wypadek.

      Oferujemy

      • Pracę w renomowanej i stabilnej firmie, bo to powód do dumy, że pracujesz w Bakusie,
      • Umowę o pracę w pełnym wymiarze, żebyś czuł się bezpiecznie,
      • Nie tylko możliwość rozwoju zawodowego, praca z nami to ciągły rozwój,
      • Pakiet szkoleń wdrażających – nasza kadra już się niecierpliwi w oczekiwaniu na Ciebie,
      • Prywatną opiekę medyczną w PZU, dla jeszcze większego bezpieczeństwa.
  • Obsługa klienta - kasjer

      W Bakusie:

      • Dzięki Tobie i twojej pracy klienci dostają produkty najwyższej jakości,
      • Wspólnie podnosimy standard naszych produktów,

      Wymagania

      • Doświadczenia, min. 2 letniego na podobnym stanowisku,
      • Promiennego uśmiechu, który codziennie powita klientów naszego sklepu,
      • Miłego i pogodnego nastawienia do klientów, dzięki któremu wracają po to, aby być profesjonalnie obsłużonymi właśnie przez Ciebie,
      • Najwyższej jakości doradztwa klientowi, bo klient czasami nie wie które smaki szczęścia wybrać,
      • Przyjmowania i obsługi zamówień (telefonicznych) - nasi klienci już się nie mogą doczekać, żeby złożyć zamówienie właśnie u Ciebie!
      • Umiejętności pracy z kasą fiskalną nowej generacji (system POS)

      Oferujemy

      Ci:

      • Umowę o pracę, żebyś czuł się bezpiecznie,

Pracodawcy w Czechowicach-Dziedzicach