EBS SPÓŁKA AKCYJNA

Lider w branży pralniczej w Europie Centralnej

EBS SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy EBS SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EBS SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca EBS SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Pracownik pralni - Warszawa

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • 4 000-5 000 zł / mies.
    • Nasza pralnia znajduje się przy stacji metra Centrum - więc dojazd do pracy z niemalże każdej lokalizacji jest świetny! :)

      Jesteśmy firmą, która zatrudnia prawie 500 osób i jest na rynku od 23 lat.

      Szukamy osoby, która będzie pracowała w naszej pralni w C.H. Złote Tarasy.

      Zakres obowiązków

      • prasowanie odzieży

      • obsługa pralek i suszarek

      • obsługa klienta i kasy fiskalnej

      Wymagania

      - zapraszamy osoby chętne do pracy

      - nie wymagamy doświadczenia w branży pralniczej - uczymy wszystkich obowiązków od podstaw

      Oferujemy

      • nie musisz mieć doświadczenia, bo wszystkiego Cię nauczymy

      • dostaniesz umowę o pracę + premie

      • będziesz miał elastyczny grafik pracy

      • dostaniesz wsparcie trenera i kierownika podczas okresu nauki

      • będziesz pracować w zespole, z którym się zaprzyjaźnisz i będzie Ci się chciało "wstawać do pracy" :)

      • praca w systemie jednozmianowym - 1 dzień pracujący x 1 dzień wolnego lub 2x2
      • potrzebujemy osób, którym zależy na stabilny zatrudnieniu - na dłużej

Pracodawcy w Warszawie