Czy to Twoja firma?

PHU EXPERT SYLWIA BARAN praca

Jaworzno

W sercu Jaworzna znajduje się miejsce, gdzie profesjonalizm spotyka się z zaangażowaniem – to właśnie my, PHU EXPERT SYLWIA BARAN. Od ponad 15 lat służymy naszym klientom swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie usług księgowych, BHP oraz kadrowo-płacowych. Jesteśmy dumni, że możemy być wsparciem dla lokalnych przedsiębiorstw, pomagając im w prowadzeniu ich finansów zgodnie z najwyższymi standardami.

Nasza oferta to nie tylko profesjonalne usługi księgowe, ale również sprzedaż i montaż stolarki okiennej jako zaufany partner firmy OKNOPLAST. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest bezpieczeństwo i estetyka w każdym domu i miejscu pracy, dlatego oferujemy produkty, które są synonimem jakości i nowoczesności.

W PHU Expert stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta. Rozumiemy, że każdy biznes jest inny i wymaga spersonalizowanych rozwiązań. Nasze usługi są zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań, co pozwala nam budować długotrwałe relacje oparte na wzajemnym zaufaniu i zrozumieniu.

Chociaż nie możemy podzielić się pełną historią naszej firmy, to z pewnością możemy powiedzieć, że każdy dzień pisze nowy rozdział w naszej wspólnej historii z klientami. W PHU Expert każde wyzwanie traktujemy jako okazję do rozwoju i doskonalenia naszych usług.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy. Razem możemy osiągnąć więcej, dbając o finansową solidność Twojej firmy oraz komfort i bezpieczeństwo Twojego domu. PHU Expert – tu zaczyna się ekspertyza.

PHU EXPERT SYLWIA BARAN najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Handlowiec Jaworzno
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy PHU EXPERT SYLWIA BARAN

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PHU EXPERT SYLWIA BARAN

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Doradca techniczno - handlowy

    ATCP / AirTAC Polska
    • Wodzisław Śląski
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Polecana
    Dodana
  • Specjalista ds. sprzedaży B2B

    Amadeusz Krebs iKuchnia
    • Katowice
    • kontrakt b2b
    • rekrutacja zdalna
    • 8 000-12 200 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Consultant Metalworking Industry

    Alfleth Engineering
    • Katowice
    • 5 000-7 000 zł / mies.
    Dodana

Mapa PHU EXPERT SYLWIA BARAN

Siedziba główna

Praca PHU EXPERT SYLWIA BARAN - oferty archiwalne

  • HANDLOWIEC - DORADCA w salonie okien i drzwi

    PHU EXPERT SYLWIA BARAN
    • Katowice
    • pełny etat
    • 4 000-6 000 zł / mies.
    • Sprzedaż i doradztwo w zakresie stolarki otworowej w salonie Oknoplast.

      Zakres obowiązków

      • Obsługa klienta z zakresie stolarki otworowej,
      • Sporządzanie umów na sprzedane towary i montaże,
      • Realizacja reklamacji w zakresie sprzedanych towarów i usług,
      • Kontrola realizacji etapów zamówienia.

      Wymagania

      • Wykształcenie conajmniej średnie,
      • Samodzielność,
      • Kreatywność,
      • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży stolarki (okna, bramy, drzwi, rolety, żaluzje).
      • Prawo jazdy kat. B,
      • Umiejętność prowadzenia negocjacji z klientem,
      • Obsługa komputera.

      Oferujemy

      • Bardzo dobre warunki pracy,
      • Szkolenia produktowe,
      • Szkolenia z techik sprzedaży.

Pracodawcy w Jaworznie