F.H.U. ŚWIAT ROLET Paweł Lesiak

Czy to Twoja firma?

F.H.U. ŚWIAT ROLET Paweł Lesiak praca

Tychy

„Świat Rolet” to firma oferująca swoje produkty klientom indywidualnym, firmom oraz instytucjom. Nasz salon to ponad 50mkw ekspozycji, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie w konkurencyjnych cenach. W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju rolety, żaluzje, plisy, markizy, moskitiery oraz okna.

F.H.U. ŚWIAT ROLET Paweł Lesiak najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Tychy
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy F.H.U. ŚWIAT ROLET Paweł Lesiak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca F.H.U. ŚWIAT ROLET Paweł Lesiak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa F.H.U. ŚWIAT ROLET Paweł Lesiak

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Sosnowiec

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca F.H.U. ŚWIAT ROLET Paweł Lesiak - oferty archiwalne

  • Montażysta rolet

    • Tychy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 000-4 500 zł / mies.
    • F.H.U. Świat Rolet to prężnie rozwijającą się firma oferująca usługi sprzedaży i montażu osłon okiennych.

      Stawiamy na jakość i usatysfakcjonowanego Klienta oraz na przyjazne nastawienie do samych siebie.

      Montażysta Rolet, Bram, Markiz

      Miejsce pracy: Tychy

      Zakres obowiązków

      Zatrudnimy montażystę osłon okiennych oraz bram, markiz, moskitier.

      Wymagania

      • szukamy osoby uczciwej, na której można polegać
      • osoby rzetelniej, która wykona swoją prace z należytą starannością
      • bez nałogów
      • dyspozycyjnej
      • prawo jazdy Kat. B
      • wymagane doświadczenie w branży

      Oferujemy

      • pracę w małym, zgranym zespole
      • elastyczne godziny pracy
      • stabilne zatrudnienie
      • możliwość rozwoju
      • szkolenia produktowe
      • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności oraz zaangażowania

Pracodawcy w Tychach