Czy to Twoja firma?

Procam Polska Sp. z o.o. praca

Gdańsk

W sercu polskiego rolnictwa, w malowniczym Gdańsku, znajduje się Procam Polska – nasza firma, która od dwóch dekad nieustannie wspiera rolników w całym kraju. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tej ziemi, dostarczając produkty i usługi, które pomagają naszym klientom osiągać najlepsze plony.

Nasza oferta to nie tylko środki ochrony roślin, nawozy i biostymulatory, ale także wysokiej jakości materiał siewny roślin uprawnych. Rozumiemy, że każde gospodarstwo jest inne, dlatego nasze rozwiązania są dostosowane do regionalnych potrzeb i specyfik. Współpracujemy z ośrodkami akademickimi, przeprowadzając firmowe testy wdrożeniowe, aby zapewnić innowacyjność i skuteczność naszych produktów.

Jesteśmy zespołem ponad 200 profesjonalistów, którzy łączą wiedzę teoretyczną z praktycznym doświadczeniem w agronomii. Nasze doradztwo agrotechniczne stoi na najwyższym poziomie, ponieważ wierzymy, że profesjonalne wsparcie jest kluczem do sukcesu w rolnictwie. Dzięki temu, rolnicy mogą liczyć na nasze wsparcie w każdym aspekcie uprawy i ochrony roślin rolniczych i ogrodniczych.

Zrównoważone rolnictwo jest częścią naszej strategii. Pragniemy, aby nasze działania były korzystne nie tylko dla teraźniejszych, ale i przyszłych pokoleń. Dążymy do tego, by nasze praktyki były przyjazne dla środowiska i wspierały naturalne procesy.

W Procam Polska cenimy wymianę barterową i skup płodów rolnych, co pozwala na budowanie trwałych relacji z naszymi partnerami. Własność 80% akcji naszej firmy pozostaje niezmieniona, co świadczy o naszej stabilności finansowej i zaufaniu, jakim obdarzają nas akcjonariusze.

Jesteśmy pewni swojej pozycji na rynku i z entuzjazmem patrzymy w przyszłość, w której Procam Polska nadal będzie synonimem innowacji, jakości i zaufania w polskim rolnictwie. Zapraszamy do współpracy – razem możemy więcej!

Procam Polska Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy magazyn praca fizyczna

Oferty pracy Procam Polska Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Procam Polska Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Procam Polska Sp. z o.o.

Siedziba główna

Procam Polska Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Procam Polska Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel handlowy w branży rolniczej

    Procam Polska Sp. z o.o.
    • Nowy Dwór Gdański
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Miejsce pracy: Nowy Dwór Gdański (powiat nowodworski, elbląski, braniewski, malborski, sztumski)

      Zakres obowiązków

      Twoje zadania

      • aktywne realizowanie celów sprzedażowych
      • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
      • nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych z klientem oraz wsparcie merytoryczne na podległym terenie
      • poszerzanie bazy o nowych klientów
      • organizowanie spotkań i warsztatów dla klientów
      • wdrażanie zaproponowanych rozwiązań u klientów
      • udział w cyklu szkoleń w celu poszerzania wiedzy niezbędnej w doradztwie rolniczym

      Wymagania

      Zależy nam na

      • osobie szukającej pracy w handlu w branży rolniczej, zamieszkującej wyznaczone powiaty
      • doświadczeniu w branży rolniczej (handel środkami do produkcji rolnej) lub doświadczeniu w handlu
      • wiedzy związanej z zakresu doradztwa środków ochrony roślin
      • determinacji w dążeniu do osiągnięcia celu
      • umiejętności samodzielnego efektywnego planowania pracy
      • motywacji do podnoszenia własnych kwalifikacji
      • gotowość do sporadycznej pracy poza wyznaczonymi godzinami (elastyczność)
      • wysokiej kultury osobistej oraz pozytywnym nastawieniu do ludzi

      Oferujemy

      Co warto o nas wiedzieć

      • umowa o pracę jest u Nas standardem
      • zapewniamy specjalistyczne wdrożenie oraz wsparcie i opiekuna na początku kariery w firmie
      • propagujemy zdrowy tryb życia poprzez rozwinięty pakiet socjalny, sportowy i finansowanie opieki
      medycznej
      • zapewniamy narzędzia nie tylko do pracy – samochód, telefon służbowy, iPad
      • gwarantujemy Ci wsparcie ekspertów, opiekę merytoryczną i uzupełnianie wiedzy poprzez stały proces
      szkoleń

Pracodawcy w Gdańsku