Czy to Twoja firma?

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 W GDAŃSKU praca

Gdańsk

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 W GDAŃSKU to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a edukacja jest pasją, którą dzielimy się z naszymi uczniami. Nasza historia zaczęła się w 2010 roku, kiedy to na mocy decyzji Rady Miasta Gdańska połączyliśmy siły Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II oraz VII Liceum Ogólnokształcącego im. Józefa Wybickiego, tworząc solidne fundamenty dla przyszłych pokoleń.


Jesteśmy dumni z naszego położenia w sercu Gdańska, gdzie każdego dnia młodzi ludzie kształtują swoją przyszłość, korzystając z bogatej oferty edukacyjnej, która przygotowuje ich do wyzwań współczesnego świata. Choć nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej, jesteśmy przekonani, że nasz wkład w rozwój społeczności lokalnej jest znaczący.

W naszych murach panuje atmosfera szacunku, otwartości i wzajemnego wsparcia. Jesteśmy przekonani, że każdy uczeń jest wyjątkowy i zasługuje na indywidualne podejście, które pozwoli mu rozwijać jego talenty i pasje. Choć nie posiadamy formalnie zdefiniowanej misji czy zestawu wartości, to codziennie dążymy do tego, aby nasza praca była odzwierciedleniem najwyższych standardów edukacyjnych.

Nasze podejście do nauczania jest dynamiczne i elastyczne, co pozwala nam dostosowywać się do zmieniającego się świata i potrzeb naszych uczniów. Mimo że nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat naszych programów edukacyjnych, innowacji czy certyfikatów, nieustannie pracujemy nad tym, aby nasza oferta była atrakcyjna i konkurencyjna.

W Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 7 w Gdańsku tworzymy społeczność, która jest bezpiecznym i inspirującym miejscem dla każdego, kto pragnie się uczyć i rozwijać. Zapraszamy do odwiedzenia nas i poznania naszej szkoły, gdzie każdy dzień jest nową stroną w księdze wiedzy i doświadczeń.

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 W GDAŃSKU najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna hotelarstwo / gastronomia / turystyka administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 W GDAŃSKU

Praca alert - powiadomienia

Praca ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 W GDAŃSKU

 • Intendent

  ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 W GDAŃSKU
  • Gdańsk
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 W GDAŃSKU

Siedziba główna

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 W GDAŃSKU poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH NR 7 W GDAŃSKU
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

 1. Gdańsk
 2. Warszawa
 3. Poznań
 4. Wrocław
 5. Koszalin
 6. Bydgoszcz
 7. Łódź
 8. Bielsko-Biała
 9. Katowice
 10. Toruń

Data aktualizacji: 01.04.2024

Pracodawcy w Gdańsku