Czy to Twoja firma?

ATLANTA POLAND SPÓŁKA AKCYJNA praca

Gdańsk

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumnymi liderami na polskim rynku hurtowego handlu bakaliami. Nasza podróż rozpoczęła się w 1990 roku w pięknym Gdańsku, gdzie do dziś znajduje się serce naszej działalności. Atlanta Poland S.A. to nie tylko nazwa, to synonim jakości i zaufania, które budujemy każdego dnia w relacjach z naszymi klientami i partnerami.


Nasza oferta to bogactwo smaków i aromatów - od orzechów, przez suszone owoce, po ziarna oraz niezbędne dodatki cukiernicze i piekarnicze. Jesteśmy dumni, że nasze produkty, sprzedawane pod markami Bakal i Kujawianka, zdobyły uznanie zarówno w Polsce, jak i poza jej granicami. Nasze nowoczesne linie produkcyjne pozwalają na przetwarzanie orzechów i migdałów z zachowaniem najwyższych standardów jakości, co potwierdzają posiadane przez nas certyfikaty HACCP, BRC oraz system ISO 9001:2015.

Rozumiemy, jak ważne jest pochodzenie produktów, dlatego surowce sprowadzamy bezpośrednio z krajów ich naturalnego występowania. To gwarantuje świeżość i autentyczność naszych bakalii. Nasza pozycja rynkowa jest solidna - z udziałem w rynku sięgającym około 30% w kluczowych pozycjach asortymentowych, jesteśmy największą firmą w branży w Polsce.

Rozwój to dla nas klucz do sukcesu. W 2005 roku staliśmy się spółką giełdową, co było ważnym krokiem w naszej historii. Kolejnym znaczącym momentem było przejęcie Bakal Center w 2009 roku, dzięki czemu z sukcesem zaistnieliśmy również na rynku detalicznym.

Nasze dogodne położenie w pobliżu głównych węzłów komunikacyjnych Trójmiasta jest naszym strategicznym atutem, który ułatwia logistykę i transport naszych produktów. Jesteśmy dumni, że nasza firma, z zespołem liczącym 277 osób, jest miejscem pracy dla tak wielu wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników.

Choć nie mogę się z Wami podzielić naszą misją i wartościami w formie sformułowanych haseł, to zapewniam, że każdego dnia dążymy do bycia firmą, która jest synonimem nie tylko sukcesu, ale i odpowiedzialności społecznej, innowacyjności oraz nieustannego dążenia do doskonałości.

Wspólnie z naszym głównym akcjonariuszem, Dariuszem Mazurem, który posiada 59,47% głosów na walnym zgromadzeniu, jesteśmy zobowiązani do utrzymania stabilności finansowej i ciągłego rozwoju Atlanta Poland S.A.

Zapraszamy do poznania naszych produktów i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już od lat cenią sobie jakość i smak naszych bakalii. Razem tworzymy historię pełną smaku i tradycji, która z każdym dniem staje się coraz bogatsza.

ATLANTA POLAND SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna motoryzacja magazyn

Oferty pracy ATLANTA POLAND SPÓŁKA AKCYJNA

Praca alert - powiadomienia

Praca ATLANTA POLAND SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ATLANTA POLAND SPÓŁKA AKCYJNA

Siedziba główna

Zakład Produkcyjny Bakalii Konfekcjonowanych

ATLANTA POLAND SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
ATLANTA POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

 1. Warszawa
 2. Gdańsk
 3. Bielsko-Biała
 4. Włocławek
 5. Wrocław
 6. Katowice
 7. Łódź
 8. Pruszcz Gdański

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca ATLANTA POLAND SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

 • Pracownik gospodarczy/konserwator

  ATLANTA POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
  • Gdańsk
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   Wykonywanie drobnych napraw i prac renowacyjnych na terenie i wokół zakładu (m.in. malowanie, gipsowanie ścian, wymiana zamka w drzwiach, wymiana żarówek w biurach i inne). Konserwacja terenu zewnętrznego (w tym dbanie o parkingi, ciągi komunikacyjne, chodniki, ogrodzenia). Dbanie o czystość i porządek na terenie i wokół obiektu firmy (m.in. odśnieżanie, koszenie trawy, pielęgnacja zieleni), dbanie o estetykę terenu zewnętrznego jako wizytówki firmy, bieżąca obsługa sprzętu i prace porządkowe związane z deratyzacją i dezynsekcją (wg ścisłych wytycznych pracodawcy), odbiór dostaw towarów i pomoc w ich rozdysponowaniu (przewożenie paczek, które kurierzy zostawiają na portierni przeznaczonych do biur), mile widziane własne pomysły i rozwiązania ulepszające w zakresie powierzonych zadań. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7-15.

   Wymagania

   • Wykształcenie: podstawowe
   • Inne wymagania: gotowość do podjęcia pracy fizycznej, motywacja do pracy, dokładność i sumienność, samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania, mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

   Oferujemy

   • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
   • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: system premiowy, stabilne i pewne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
   • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
 • Elektryk utrzymania ruchu

  ATLANTA POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
  • Gdańsk
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   Utrzymanie ruchu linii produkcyjnych w zakresie elektryki/elektromechaniki w celu zapewnienia ciągłości pracy maszyn i urządzeń. Lokalizacja i diagnozowanie usterek, diagnozowanie, proponowanie rozwiązań. Usuwanie awarii elektrycznych/elektryczno-mechanicznych, praca samodzielna lub w zespole. Wykonywanie bieżących napraw i remontów maszyn i urządzeń produkcyjnych. Wykonywanie prac prewencyjnych, w tym przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń w zakresie elektryki/elektromechaniki zgodnie z harmonogramem. Montaż i uruchamianie instalacji, maszyn i urządzeń. Udział w modernizacji i optymalizacji parku maszynowego. Kontrolowanie stanu części i materiałów w zakresie realizowanych zadań i zgłaszanie zapotrzebowania. Proaktywność w zakresie analizowania przyczyn awarii i innych problemów, poszukiwanie rozwiązań i wdrażanie działań prewencyjnych. Raportowanie wykonania prac do przełożonego. Praca 3-zmianowa (6-14,14-22,22-6), w tym jeden weekend lub dzień weekendowy w miesiącu.

   Wymagania

   • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
   • Inne wymagania: wykształcenie minimum zawodowe (elektryka, elektromechanika, automatyka przemysłowa). Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów. Umiejętność diagnozowania przyczyn awarii i zauważania potencjalnych zagrożeń. Doświadczenie w utrzymaniu ruchu w firmie produkcyjnej mile widziane. Uprawnienia SEP do 1kV jako dodatkowy atut. Zdolność do pracy na wysokości (do 10m). Praktyczna znajomość narzędzi Lean mile widziana. Dociekliwość, umiejętności analityczne w zakresie wykonywanych zadań. Podstawowa znajomość obsługi komputera i MS Office (Excel). Książeczka sanepidowska. Dyspozycyjność oraz gotowość do wykonywania pracy w systemie 3-zmianowym.

   Oferujemy

   • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
   • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności i kwalifikacji do ustalenia z pracodawcą. Pracodaw
   • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
 • Operator wózka widłowego

  ATLANTA POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
  • Gdańsk
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   Załadunek i rozładunek towaru (ręczny/wózkiem widłowym), kompletacja towarów zgodnie z zamówieniami klientów, transport i składowanie towarów na terenie magazynu, przygotowywanie prób przesyłek dla klientów, przestrzeganie procedur dotyczących m.in. kontroli jakości oraz zasad BHP, prace porządkowe na terenie magazynu, udział w okresowych inwentaryzacjach, praca na wózku widłowym wysokiego składu. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 6-14, 14-22, 22-6 (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą).

   Wymagania

   • Wykształcenie: średnie zawodowe
   • Uprawnienia: obsługa wózka widłowego
   • Inne wymagania: uprawnienia do obsługi wózka widłowego lub doświadczenie w ich prowadzeniu i obsłudze. Rzetelność, uczciwość, odpowiedzialność, samodzielność oraz umiejętność organizacji pracy własnej. Dyspozycyjność oraz gotowość do wykonywania pracy w systemie 3-zmianowym.

   Oferujemy

   • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
   • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności i kwalifikacji do ustalenia z pracodawcą. Pracodaw
   • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
 • Elektromechanik w dziale utrzymania ruchu

  ATLANTA POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
  • Gdańsk
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   Utrzymanie ruchu linii produkcyjnych elektromechaniki w celu zapewnienia ciągłości pracy maszyn i urządzeń. Lokalizacja i diagnozowanie usterek, diagnozowanie, proponowanie rozwiązań. Usuwanie awarii elektryczno-mechanicznych praca samodzielna lub w zespole. Wykonywanie bieżących napraw i remontów maszyn i urządzeń produkcyjnych. Wykonywanie prac prewencyjnych, w tym przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń w zakresie elektryki/elektromechaniki zgodnie z harmonogramem. Montaż i uruchamianie instalacji, maszyn i urządzeń. Udział w modernizacji i optymalizacji parku maszynowego. Kontrolowanie stanu części i materiałów w zakresie realizowanych zadań i zgłaszanie zapotrzebowania. Proaktywność w zakresie analizowania przyczyn awarii i innych problemów, poszukiwanie rozwiązań i wdrażanie działań prewencyjnych. Raportowanie wykonania prac do przełożonego. Praca 3-zmianowa (6-14,14-22,22-6), w tym jeden weekend lub dzień weekendowy w miesiącu.

   Wymagania

   • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne, kierunek: elektryka, elektromechanika, automatyka przemysłowa
   • Inne wymagania: wykształcenie min. zawodowe (elektryka, elektromechanika, automatyka przemysłowa). Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów. Umiejętność diagnozowania przyczyn awarii i zauważania potencjalnych zagrożeń. Doświadczenie w utrzymaniu ruchu w firmie produkcyjnej mile widziane. Uprawnienia SEP do 1 kV jako dodatkowy atut. Zdolność do pracy na wysokości (do 10m). Praktyczna znajomość narzędzi Lean mile widziana. Dociekliwość, umiejętności analityczne w zakresie wykonywanych zadań. Podstawowa znajomość obsługi komputera i MS Office (Excel).

   Oferujemy

   • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
   • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje do ustalonego wynagrodzenia premię za wyniki, współpracę z profesjonalnym, otwart
   • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
 • Mechanik utrzymania ruchu

  ATLANTA POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
  • Gdańsk
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   Utrzymanie ruchu linii produkcyjnych w zakresie mechaniki/elektromechaniki/automatyki w celu zapewnienia ciągłości pracy maszyn i urządzeń. Lokalizacja i diagnozowanie usterek, diagnozowanie, proponowanie rozwiązań. Usuwanie awarii mechanicznych/elektromechanicznych, praca samodzielna lub w zespole. Wykonywanie bieżących napraw i remontów maszyn i urządzeń produkcyjnych. Wykonywanie prac prewencyjnych, w tym przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń w zakresie mechaniki/elektromechaniki zgodnie z harmonogramem. Montaż i uruchamianie instalacji, maszyn i urządzeń. Udział w modernizacji i optymalizacji parku maszynowego. Kontrolowanie stanu części i materiałów w zakresie realizowanych zadań i zgłaszanie zapotrzebowania. Proaktywność w zakresie analizowania przyczyn awarii i innych problemów, poszukiwanie rozwiązań i wdrażanie działań prewencyjnych. Raportowanie wykonania prac do przełożonego. Praca 3-zmianowa (6-14,14-22,22-6), w tym jeden weekend lub dzień weekendowy w miesiącu.

   Wymagania

   • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
   • Inne wymagania: wykształcenie minimum zawodowe (mechanika, elektromechanika, automatyka przemysłowa). Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów. Umiejętność diagnozowania przyczyn awarii i zauważania potencjalnych zagrożeń. Doświadczenie w utrzymaniu ruchu w firmie produkcyjnej mile widziane. Uprawnienia SEP do 1kV jako dodatkowy atut. Zdolność do pracy na wysokości (do 10m). Praktyczna znajomość narzędzi Lean mile widziana. Dociekliwość, umiejętności analityczne w zakresie wykonywanych zadań. Podstawowa znajomość obsługi komputera i MS Office (Excel). Książeczka sanepidowska. Dyspozycyjność oraz gotowość do wykonywania pracy w systemie 3-zmianowym.

   Oferujemy

   • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
   • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności i kwalifikacji do ustalenia z pracodawcą. Pracodaw
   • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
 • Pracownik magazynowy

  ATLANTA POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
  • Gdańsk
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   Załadunek i rozładunek towaru (ręczny), kompletacja towarów zgodnie z zamówieniami klientów, transport i składowanie towarów na terenie magazynu, przygotowywanie prób przesyłek dla klientów, przestrzeganie procedur dotyczących m.in. kontroli jakości oraz zasad BHP, prace porządkowe na terenie magazynu, udział w okresowych inwentaryzacjach. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 6-14, 14-22, 22-6 (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą).

   Wymagania

   • Wykształcenie: średnie zawodowe
   • Inne wymagania: rzetelność, uczciwość, odpowiedzialność, samodzielność oraz umiejętność organizacji pracy własnej. Dyspozycyjność oraz gotowość do wykonywania pracy w systemie 3-zmianowym.

   Oferujemy

   • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
   • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności i kwalifikacji do ustalenia z pracodawcą (podstawa
   • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
 • Pracownik gospodarczy/konserwator

  ATLANTA POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
  • Gdańsk
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   Wykonywanie drobnych napraw i prac renowacyjnych na terenie i wokół zakładu (m.in. malowanie, gipsowanie ścian, wymiana zamka w drzwiach, wymiana żarówek w biurach i inne). Konserwacja terenu zewnętrznego (w tym dbanie o parkingi, ciągi komunikacyjne, chodniki, ogrodzenia). Dbanie o czystość i porządek na terenie i wokół obiektu firmy (m.in. odśnieżanie, koszenie trawy, pielęgnacja zieleni), dbanie o estetykę terenu zewnętrznego jako wizytówki firmy, bieżąca obsługa sprzętu i prace porządkowe związane z deratyzacją i dezynsekcją (wg ścisłych wytycznych pracodawcy), odbiór dostaw towarów i pomoc w ich rozdysponowaniu (przewożenie paczek, które kurierzy zostawiają na portierni przeznaczonych do biur), mile widziane własne pomysły i rozwiązania ulepszające w zakresie powierzonych zadań. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7-15.

   Wymagania

   • Wykształcenie: podstawowe
   • Inne wymagania: praktyczne umiejętności w zakresie dokonywania drobnych napraw i drobnych prac remontowych (typu złota rączka), umiejętność współpracy z kolegami w zespole konserwatorskim, zaangażowanie w powierzone zadania, możliwość wykonywania pracy fizycznej, samodzielność, dokładność, sumienność, odpowiedzialność.

   Oferujemy

   • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
   • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: prywatną opiekę medyczną po okresie próbnym - MEDICOVER, stabilne i pewne warunk
   • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
 • Elektryk utrzymania ruchu

  ATLANTA POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
  • Gdańsk
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   Utrzymanie ruchu linii produkcyjnych w zakresie elektryki/elektromechaniki w celu zapewnienia ciągłości pracy maszyn i urządzeń. Lokalizacja i diagnozowanie usterek, diagnozowanie, proponowanie rozwiązań. Usuwanie awarii elektrycznych/elektryczno-mechanicznych, praca samodzielna lub w zespole. Wykonywanie bieżących napraw i remontów maszyn i urządzeń produkcyjnych. Wykonywanie prac prewencyjnych, w tym przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń w zakresie elektryki/elektromechaniki zgodnie z harmonogramem. Montaż i uruchamianie instalacji, maszyn i urządzeń. Udział w modernizacji i optymalizacji parku maszynowego. Kontrolowanie stanu części i materiałów w zakresie realizowanych zadań i zgłaszanie zapotrzebowania. Proaktywność w zakresie analizowania przyczyn awarii i innych problemów, poszukiwanie rozwiązań i wdrażanie działań prewencyjnych. Raportowanie wykonania prac do przełożonego. Praca 3-zmianowa (6-14,14-22,22-6), w tym jeden weekend lub dzień weekendowy w miesiącu.

   Wymagania

   • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
   • Inne wymagania: wykształcenie minimum zawodowe (elektryka, elektromechanika, automatyka przemysłowa). Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów. Umiejętność diagnozowania przyczyn awarii i zauważania potencjalnych zagrożeń. Doświadczenie w utrzymaniu ruchu w firmie produkcyjnej mile widziane. Uprawnienia SEP do 1kV jako dodatkowy atut. Zdolność do pracy na wysokości (do 10m). Praktyczna znajomość narzędzi Lean mile widziana. Dociekliwość, umiejętności analityczne w zakresie wykonywanych zadań. Podstawowa znajomość obsługi komputera i MS Office (Excel). Książeczka sanepidowska. Dyspozycyjność oraz gotowość do wykonywania pracy w systemie 3-zmianowym.

   Oferujemy

   • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
   • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności i kwalifikacji do ustalenia z pracodawcą. Pracodaw
   • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
 • Elektromechanik w dziale utrzymania ruchu

  ATLANTA POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
  • Gdańsk
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   Utrzymanie ruchu linii produkcyjnych elektromechaniki w celu zapewnienia ciągłości pracy maszyn i urządzeń. Lokalizacja i diagnozowanie usterek, diagnozowanie, proponowanie rozwiązań. Usuwanie awarii elektryczno-mechanicznych praca samodzielna lub w zespole. Wykonywanie bieżących napraw i remontów maszyn i urządzeń produkcyjnych. Wykonywanie prac prewencyjnych, w tym przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń w zakresie elektryki/elektromechaniki zgodnie z harmonogramem. Montaż i uruchamianie instalacji, maszyn i urządzeń. Udział w modernizacji i optymalizacji parku maszynowego. Kontrolowanie stanu części i materiałów w zakresie realizowanych zadań i zgłaszanie zapotrzebowania. Proaktywność w zakresie analizowania przyczyn awarii i innych problemów, poszukiwanie rozwiązań i wdrażanie działań prewencyjnych. Raportowanie wykonania prac do przełożonego. Praca 3-zmianowa (6-14,14-22,22-6), w tym jeden weekend lub dzień weekendowy w miesiącu.

   Wymagania

   • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne, kierunek: elektryka, elektromechanika, automatyka przemysłowa
   • Inne wymagania: wykształcenie min. zawodowe (elektryka, elektromechanika, automatyka przemysłowa). Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów. Umiejętność diagnozowania przyczyn awarii i zauważania potencjalnych zagrożeń. Doświadczenie w utrzymaniu ruchu w firmie produkcyjnej mile widziane. Uprawnienia SEP do 1 kV jako dodatkowy atut. Zdolność do pracy na wysokości (do 10m). Praktyczna znajomość narzędzi Lean mile widziana. Dociekliwość, umiejętności analityczne w zakresie wykonywanych zadań. Podstawowa znajomość obsługi komputera i MS Office (Excel).

   Oferujemy

   • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
   • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje do ustalonego wynagrodzenia premię za wyniki, współpracę z profesjonalnym, otwart
   • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
 • Mechanik utrzymania ruchu

  ATLANTA POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
  • Gdańsk
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   Utrzymanie ruchu linii produkcyjnych w zakresie mechaniki/elektromechaniki/automatyki w celu zapewnienia ciągłości pracy maszyn i urządzeń. Lokalizacja i diagnozowanie usterek, diagnozowanie, proponowanie rozwiązań. Usuwanie awarii mechanicznych/elektromechanicznych, praca samodzielna lub w zespole. Wykonywanie bieżących napraw i remontów maszyn i urządzeń produkcyjnych. Wykonywanie prac prewencyjnych, w tym przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń w zakresie mechaniki/elektromechaniki zgodnie z harmonogramem. Montaż i uruchamianie instalacji, maszyn i urządzeń. Udział w modernizacji i optymalizacji parku maszynowego. Kontrolowanie stanu części i materiałów w zakresie realizowanych zadań i zgłaszanie zapotrzebowania. Proaktywność w zakresie analizowania przyczyn awarii i innych problemów, poszukiwanie rozwiązań i wdrażanie działań prewencyjnych. Raportowanie wykonania prac do przełożonego. Praca 3-zmianowa (6-14,14-22,22-6), w tym jeden weekend lub dzień weekendowy w miesiącu.

   Wymagania

   • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
   • Inne wymagania: wykształcenie minimum zawodowe (mechanika, elektromechanika, automatyka przemysłowa). Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów. Umiejętność diagnozowania przyczyn awarii i zauważania potencjalnych zagrożeń. Doświadczenie w utrzymaniu ruchu w firmie produkcyjnej mile widziane. Uprawnienia SEP do 1kV jako dodatkowy atut. Zdolność do pracy na wysokości (do 10m). Praktyczna znajomość narzędzi Lean mile widziana. Dociekliwość, umiejętności analityczne w zakresie wykonywanych zadań. Podstawowa znajomość obsługi komputera i MS Office (Excel). Książeczka sanepidowska. Dyspozycyjność oraz gotowość do wykonywania pracy w systemie 3-zmianowym.

   Oferujemy

   • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
   • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności i kwalifikacji do ustalenia z pracodawcą. Pracodaw
   • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
 • Pracownik gospodarczy/administracyjny

  ATLANTA POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
  • Gdańsk
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   Dbałość o czystość i porządek na terenie i wokół obiektu firmy, w tym m.in. odśnieżanie, koszenie trawy, zamiatanie, wykonywanie drobnych prac remontowych na terenie i wokół zakładu, bieżąca obsługa sprzętu i spraw związanych z deratyzacją i dezynsekcją. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7-15.

   Wymagania

   • Wykształcenie: podstawowe
   • Inne wymagania: gotowość do podjęcia pracy fizycznej, motywacja do pracy, dokładność i sumienność, samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania, mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

   Oferujemy

   • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
   • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: stabilne i pewne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, benefity pracow
   • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
 • Pracownik magazynowy

  ATLANTA POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
  • Gdańsk
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   Załadunek i rozładunek towaru (ręczny), kompletacja towarów zgodnie z zamówieniami klientów, transport i składowanie towarów na terenie magazynu, przygotowywanie prób przesyłek dla klientów, przestrzeganie procedur dotyczących m.in. kontroli jakości oraz zasad BHP, prace porządkowe na terenie magazynu, udział w okresowych inwentaryzacjach. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 6-14, 14-22, 22-6 (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą).

   Wymagania

   • Wykształcenie: średnie zawodowe
   • Inne wymagania: rzetelność, uczciwość, odpowiedzialność, samodzielność oraz umiejętność organizacji pracy własnej. Dyspozycyjność oraz gotowość do wykonywania pracy w systemie 3-zmianowym.

   Oferujemy

   • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
   • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności i kwalifikacji do ustalenia z pracodawcą (podstawa
   • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
 • Operator wózka widłowego

  ATLANTA POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
  • Gdańsk
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   Załadunek i rozładunek towaru (ręczny/wózkiem widłowym), kompletacja towarów zgodnie z zamówieniami klientów, transport i składowanie towarów na terenie magazynu, przygotowywanie prób przesyłek dla klientów, przestrzeganie procedur dotyczących m.in. kontroli jakości oraz zasad BHP, prace porządkowe na terenie magazynu, udział w okresowych inwentaryzacjach, praca na wózku widłowym wysokiego składu. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 6-14, 14-22, 22-6 (zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą).

   Wymagania

   • Wykształcenie: średnie zawodowe
   • Uprawnienia: obsługa wózka widłowego
   • Inne wymagania: uprawnienia do obsługi wózka widłowego lub doświadczenie w ich prowadzeniu i obsłudze. Rzetelność, uczciwość, odpowiedzialność, samodzielność oraz umiejętność organizacji pracy własnej. Dyspozycyjność oraz gotowość do wykonywania pracy w systemie 3-zmianowym.

   Oferujemy

   • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
   • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie zależne od posiadanych umiejętności i kwalifikacji do ustalenia z pracodawcą. Pracodaw
   • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
 • Pracownik gospodarczy/administracyjny

  ATLANTA POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
  • Gdańsk
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   Dbałość o czystość i porządek na terenie i wokół obiektu firmy, w tym m.in. odśnieżanie, koszenie trawy, zamiatanie, wykonywanie drobnych prac remontowych na terenie i wokół zakładu, bieżąca obsługa sprzętu i spraw związanych z deratyzacją i dezynsekcją. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.00-15.00

   Wymagania

   • Wykształcenie: podstawowe
   • Inne wymagania: gotowość do podjęcia pracy fizycznej, motywacja do pracy, dokładność i sumienność, samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania, mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

   Oferujemy

   • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
   • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje: stabilne i pewne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, benefity pracow
   • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
 • Laborant kontroli jakości

  ATLANTA POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
  • Gdańsk
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   Przeprowadzenie kontroli dostarczanych surowców. Uczestnictwo w pobieraniu prób towarów w celu ich atestowania. Ocena jakościowa surowca w toku linii produkcyjnej. Kontrola jakościowa toku produkcyjnego z uprawnieniem do zatrzymania linii w przypadku niezgodności. Przygotowanie prób marketingowych. Przygotowanie, oznaczenie, przechowywanie kontrola prób. Przeprowadzanie analiz i informacja zwrotna do produkcji. Rzetelne rejestrowanie zapisów z kontroli, prowadzenie dokumentacji laboratorium. Przestrzeganie procedur zapewnienia jakości w firmie : GHP, GMP, HACCP, IFS, BRC. Rzetelne i efektywne wykonywanie powierzonej pracy. Podejmowanie działań interwencyjnych w zakresie produkcji wyrobów niezgodnych i odstępstw od procedur jakości. Raportowanie wyników wg ustalonej formy.
   Praca od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym w godzinach ustalonych z pracodawcą.

   Wymagania

   • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
   • Inne wymagania: wykształcenie średnie - wyższe, kierunkowe (chemia, biotechnologia, technologia żywności i pokrewne)-będzie istotnym atutem. Znajomość zasad GHP, GMP oraz HACCP. Znajomość zasad znakowania produktów. Umiejętność wykonywania wymazów mikrobiologicznych. Umiejętność przeprowadzania badań organoleptycznych. Umiejętność obsługi i interpretacji wskazań sprzętu laboratoryjnego. Umiejętności analityczne, dokładność, rzetelność. Odporność na stres i umiejętność szybkiego podejmowania decyzji.

   Oferujemy

   • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
   • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i kompetencji kandydata. Firma oferuje: - możliwość zdobyc
   • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
 • Elektromechanik r6/2252-1123/21

  ATLANTA POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
  • 3 000 zł / mies.
  • Włocławek
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • Zakres obowiązków

   - Kontrolowanie poprawności w funkcjonowania maszyn, urządzeń produkcyjnych, wyposażenia technicznego i urządzeń podlegających pod Urząd Dozoru Technicznego.
   - Lokalizacja i usuwanie usterek technicznych, awarii elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych występujących w maszynach, urządzeniach produkcyjnych i urządzeniach będących częścią instalacji: elektrycznej, sprężonego powietrza, wody.
   - Usuwanie usterek zgłoszonych przez innych pracowników.
   - Proaktywne działania mające na celu zapobieganie występowaniu awarii poprzez obserwacje i sugerowane rozwiązania.
   - Propozycje usprawnień, modyfikacji linii produkcyjnych i udział w projektach mających na celu zwiększenie wydajności i efektywności pracy.
   - Przeprowadzanie czynności konserwacyjnych maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem, dokumentacją techniczną i obowiązującymi w zakładzie procedurami.
   - Zgłaszanie przełożonemu zapotrzebowania zakupu części do maszyn i urządzeń.
   - Wykonywanie czynności i zadań zleconych przez przełożonego.
   - Przestrzeganie przepisów BHP.

   Wymagania

   • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
   • Uprawnienia: UPRAWNIENIA SEP DO 1kV
   • Inne wymagania: wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, preferowane średnie techniczne kierunek: automatyka, elektronika, elektromechanika; doświadczenie na podobnym stanowisku; uprawnienia SEP do 1 kV; odpowiedzialność, dobra organizacja pracy

   Oferujemy

   • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
   • Opis wynagrodzenia: + premia
   • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdańsku