Czy to Twoja firma?

DAMEN MARINE COMPONENTS GDAŃSK - sp. z o.o. praca

Gdańsk

Od ponad trzech dekad Damen Marine Components Gdańsk Sp. z o.o. jest synonimem innowacji i doskonałości w produkcji konstrukcji stalowych dla przemysłu stoczniowego i off shore. Nasza podróż rozpoczęła się w 1991 roku w sercu Gdańska, gdzie zbudowaliśmy fundamenty naszej reputacji jako lidera w dziedzinie systemów manewrowania dla przemysłu żeglarskiego.

Jako firma o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym, jesteśmy dumni z naszej zdolności do dostarczania produktów najwyższej jakości, takich jak dysze Korta, konstrukcje spawane, usługi obróbki metali oraz produkcję tuneli sterów strumieniowych. Nasze zaangażowanie w innowacyjność i nieustanne dążenie do doskonałości są widoczne w każdym elemencie naszej działalności, co potwierdza posiadanie certyfikatów zarządzania jakością, środowiskiem i BHP.

W Damen Marine Components Gdańsk Sp. z o.o. rozumiemy, że sukces naszych klientów jest również naszym sukcesem. Dlatego też każdy projekt traktujemy z indywidualnym podejściem, zapewniając rozwiązania dostosowane do specyficznych potrzeb i wymagań. Nasze produkty i usługi są projektowane z myślą o maksymalnej efektywności i niezawodności, co pozwala naszym klientom na osiągnięcie przewagi w dynamicznie zmieniającym się świecie żeglugi i przemysłu morskiego.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i ekspertyzie. Razem możemy tworzyć przyszłość przemysłu morskiego, opartą na solidnych fundamentach, innowacyjności i niezachwianej jakości.

DAMEN MARINE COMPONENTS GDAŃSK - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż praca fizyczna

Oferty pracy DAMEN MARINE COMPONENTS GDAŃSK - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DAMEN MARINE COMPONENTS GDAŃSK - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa DAMEN MARINE COMPONENTS GDAŃSK - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

DAMEN MARINE COMPONENTS GDAŃSK - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca DAMEN MARINE COMPONENTS GDAŃSK - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Monter wyposażenia okrętowego

    DAMEN MARINE COMPONENTS GDAŃSK - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Fabrykacja konstrukcji stalowych zgodnie z rysunkiem technicznym. Obróbka metalu: cięcie, szlifowanie, wiercenie. Ogólne prace ślusarskie. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach: 6-14 lub 14-22.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: znajomość narzędzi pomiarowych, obsługa elektronarzędzi, zdolności manualne, dokładność, umiejętność czytania rysunków technicznych. Mile widziane przygotowanie zawodowe (preferowane mechaniczne lub ślusarskie), doświadczenie na podobnym stanowisku, uprawnienia do obsługi urządzeń do transportu bliskiego. W przypadku cudzoziemców dodatkowo wymagane są: znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym (B1) oraz karta czasowego pobytu.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 32 do 35 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Operator maszyn cnc

    • Gdańsk

      Organizowanie i obsługiwanie stanowiska pracy; zaznajamianie się z dokumentacją technologiczną i rysunkami technicznymi; zakładanie i ustawianie narzędzi na maszynie, nastawianie parametrów pracy obrabiarek, ustawianie i mocowanie obrabianych elementów, uruchamianie i zatrzymywanie maszyn; sprawdzanie stanu technicznego obrabiarek, stopnia zużycia narzędzi, wymiana bądź korekta narzędzi; bieżąca regulacja parametrów pracy obrabiarek; wykrywanie nieprawidłowości pracy maszyn i usuwanie drobnych usterek; sprawdzanie jakości obrabianych elementów za pomocą suwmiarek, mikrometrów, szablonów, sprawdzianów zwykłych i specjalnych; czyszczenie i konserwowanie maszyny; przestrzeganie przepisów bhp i ppoż. podczas obsługi maszyn i urządzeń.
      Godzina zakończenia pracy : 16:00

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, sumienność, dokładność, zaangażowanie
      • Inne wymagania: bardzo dobry stan zdrowia pozwalający na ciężką pracę fizyczną, komunikatywność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdańsku