Czy to Twoja firma?

Sknajm praca

Kraków

Od momentu naszego debiutu na rynku w 2018 roku, w malowniczej Przegini, staliśmy się rozpoznawalnym graczem w branży nieruchomości. W Sk Najm - Sławomir Kołodziejczyk, nasza pasja i zaangażowanie w to, co robimy, przekłada się na szeroki wachlarz usług, które oferujemy naszym klientom. Specjalizujemy się w kupnie i sprzedaży nieruchomości, co pozwala nam na dokładne dopasowanie ofert do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Zarządzanie nieruchomościami, zarówno własnymi, jak i dzierżawionymi, to kolejny filar naszej działalności, w który wkładamy całe nasze doświadczenie i wiedzę.


Nie ograniczamy się jednak do jednej dziedziny. Nasze usługi rozszerzają się również na pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz profesjonalne zarządzanie nieruchomościami na zlecenie. Rozumiemy, że każda nieruchomość jest unikalna, a nasze podejście jest zawsze dostosowane do specyficznych wymagań i oczekiwań.

Ponadto, nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług dodatkowych, takich jak wykonywanie robót budowlanych wykończeniowych, co pozwala na kompleksową obsługę naszych klientów aż po finalne etapy realizacji ich marzeń o idealnym domu czy przestrzeni komercyjnej. Działamy również w sektorze sprzedaży detalicznej, oferując produkty, które uzupełniają nasze główne usługi, jak sprzęt gospodarstwa domowego czy meble, co czyni nas firmą wszechstronną i elastyczną w odpowiedzi na potrzeby rynku.

Nasza działalność projektowa i fotograficzna pozwala na uchwycenie i zaprezentowanie nieruchomości w najlepszym świetle, a wynajem pojazdów ułatwia naszym klientom realizację ich planów bez konieczności martwienia się o logistykę. Dbamy również o czystość i estetykę zarządzanych przez nas obiektów, oferując profesjonalne usługi sprzątające.

W Sk Najm - Sławomir Kołodziejczyk, każdy dzień to nowe wyzwania i możliwości. Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy do tej pory, i z niecierpliwością patrzymy w przyszłość, gotowi na dalsze rozwijanie naszej działalności i umacnianie relacji z naszymi klientami. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu profesjonalizmowi i doświadczeniu.

Oferty pracy Sknajm

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Sknajm

Mapa Sknajm

Siedziba główna

Pracodawcy w Krakowie