Czy to Twoja firma?

ESDO PROJECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Kraków

ENGINEERING STRUCTURAL DESIGN OFFICE ESDO Project jest biurem konstrukcyjnym zapewniającym pełne wsparcie projektowe i doradcze. Doświadczenie zdobyte przy licznych projektach, wiedza, elastyczność oraz chęć podejmowania wyzwań stanowią podstawę, dzięki którym skutecznie realizujemy nasze usługi. Nasze projekty realizujemy mając ponad 17 letnie doświadczenie w stosowaniu zaawansowanych metod analizy numerycznej, modelowaniu przestrzennym zagadnień inżynierskich oraz tworzeniu dokumentacji projektowej.

ESDO PROJECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Kraków
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy ESDO PROJECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ESDO PROJECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Hardware Planner - ePLAN

    RECONNECT
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • 13 000-16 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Firma najczęściej oferuje

  • Karta Multisport
  • Szkolenia, kursy, konferencje

Mapa ESDO PROJECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna w Krakowie

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
ESDO PROJECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Rzeszów
  3. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ESDO PROJECT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Starszy Asystent Projektanta Konstrukcji

    • Kraków
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • 5 000-7 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      • Praca w zespole projektowym,
      • Udział w koordynacji międzybranżowej
      • Opracowywanie dokumentacji we wszystkich fazach projektowych (od koncepcji po projekty wykonawcze)
      • Nadzór projektowy nad budową
      • Obliczenia statyczne i wymiarowanie

      Wymagania

      • Wykształcenie techniczne – ukończone studia budownictwa (ewentualnie studenci drugiego stopnia studiów zaocznych)
      • Min. 2 lata doświadczenia pracy w biurze projektowym lub 1 rok pracy w biurze i 1 rok na budowie
      • Biegła obsługa środowiska CAD
      • Znajomość rysunku technicznego
      • Samodzielność, dyspozycyjność i umiejętność pracy w zespole
      • Bardzo dobra znajomość podstaw mechaniki budowli i wytrzymałości materiałów
      • Mile widziana znajomość jednego z programów Allplan, Robot, RFEM, Revit, Advance Steel

      Oferujemy

      • Wsparcie w rozwoju zainteresowań projektowych, możliwość finansowania szkoleń i konferencji.
      • Możliwość odbycia praktyk potrzebnych do uzyskania uprawnień budowlanych, w tym także praktyk na budowie.
      • Możliwość pracy zdalnej.
      • Finansowanie benefitów w ramach Karty Multisport
      • Atrakcyjny system wynagrodzeń i premii,
      • Możliwość długoletniej pracy w stabilnej firmie o bogatym portfolio projektowym i ugruntowanej pozycji na rynku,
      • Luźną i przyjazną atmosferę w biurze

Pracodawcy w Krakowie