Czy to Twoja firma?

BONA - MED sp. z o.o. opinie i informacje

Kraków
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej BONA-MED to uznany ośrodek z siedzibą w Krakowie, który od 2007 roku dedykuje swoje usługi opieki prywatnej nad osobami starszymi. Naszą misją jest zapewnienie najwyższych standardów opieki, dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta. Zajmujemy się nie tylko leczeniem, pielęgnacją i rehabilitacją osób przewlekle i obłożnie chorych, ale również zapewniamy im całodobowe wsparcie oraz różnorodne usługi, takie jak zajęcia indywidualne i grupowe, rehabilitacje, ćwiczenia oraz konsultacje psychologiczne.

Z zaangażowaniem i profesjonalizmem podchodzimy do zadań, aby każdy nasz pacjent mógł cieszyć się życiem w komfortowych warunkach i z należytą opieką. Stawiamy na indywidualne podejście, które pozwala nam stworzyć program opieki idealnie odpowiadający potrzebom naszych podopiecznych. W Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej BONA-MED łączymy profesjonalizm z empatią, co czyni nas ośrodkiem wyjątkowym na tle branży opieki nad seniorami.

Opinie pracowników o firmie BONA - MED sp. z o.o. (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

 • będzie łamać polskie prawo
 • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
 • będzie niemerytoryczna
 • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem BONA - MED sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie BONA - MED sp. z o.o. (1)

2.4

Na podstawie 22 oceny z Google.

Magdalena Olko

Magdalena Olko

W ośrodku BonaMed przebywala przez długi okres czasu moja prababcia. Zarówno ja jak i moja rodzina byliśmy pod ważeniem troski i zaagnażowania personelu podczas sprawowania opieki nad pacjentką. Rekomenduje ten ośrodek wszystkim którzy chcą bliskim podarować najwyższa jakość usług.

Dodano: 4 lata temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 13.05.2024

BONA - MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w opinii klientów i współpracowników

Klienci ośrodka BONA - MED cenią sobie przede wszystkim troskę i zaangażowanie personelu, co świadczy o wysokiej jakości świadczonych usług oraz empatycznym podejściu do pacjentów. Bliscy pacjentów korzystających z opieki ośrodka podkreślają, że ich krewni są otoczeni przez wykwalifikowaną i czujną opiekę, co przekłada się na zadowolenie i poczucie bezpieczeństwa zarówno pacjentów, jak i ich rodzin. Zajmowanie się osobami w podeszłym wieku wymaga szczególnej wrażliwości oraz dedykacji, dlatego też praca w BONA - MED może być szczególnie satysfakcjonująca dla osób z powołaniem do niesienia pomocy i umiejętnością budowania relacji z pacjentami. Dla kandydatów do pracy w tego typu placówce, pozytywne opinie klientów mogą być sygnałem, że BONA - MED jest miejscem, gdzie zarówno pracownicy, jak i podopieczni są traktowani z szacunkiem i należytą uwagą, a praca ta może przynieść dużo osobistego zadowolenia i być źródłem profesjonalnego rozwoju. Obszary wymagające ewentualnych poprawek mogą stanowić dla nowych pracowników szansę na wykazanie się inicjatywą i wprowadzenie pozytywnych zmian.

Opinie BONA - MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - kandydaci i pracownicy

W oparciu o opinie w Internecie, BONA - MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ jest postrzegana jako pracodawca, który oferuje różne możliwości zatrudnienia oraz środowisko pracy, które może dostarczać wartościowych doświadczeń swoim pracownikom.

Pozytywne aspekty
 • Pracownicy cenią sobie możliwość nauki i rozwoju poprzez bezpośrednie doświadczenie, co jest szczególnie ważne dla osób na początku drogi zawodowej, takich jak studenci praktyki.
 • Niektórzy wskazują na atmosferę pracy jako przyjazną oraz wyrażają satysfakcję wynikającą z długotrwałego zatrudnienia w firmie.
 • Wspominane jest także zaangażowanie personelu w zapewnienie jak najlepszych warunków pacjentom mimo trudnego środowiska, co świadczy o profesjonalizmie zespołu.
 • Koordynatorzy w firmie są postrzegani jako dobrze przygotowani merytorycznie, co jest istotne w pracy opiekuńczej i medycznej.
BONA - MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - podsumowanie opinii

Podsumowując zebrane opinie, można zauważyć, że BONA - MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ma potencjał w zakresie rozwoju zawodowego swoich pracowników i tworzenia pozytywnych warunków pracy, aczkolwiek niektóre kwestie wymagają uwagi i udoskonalenia. Poprawa komunikacji wewnętrznej, zwiększenie liczby personelu oraz rozwiązanie problemów wynagrodzeniowych mogłyby znacznie wpłynąć na zadowolenie obecnych i przyszłych pracowników, a także na opinię firmy na rynku pracy.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: BONA - MED sp. z o.o.) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 05.04.2024

Dane firmowe i kontaktowe - BONA - MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pełna nazwa
BONA - MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Wybickiego 19 31-261 Kraków
NIP
9452076644
REGON
120432152
KRS
0000273910
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
12.02.2007
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

 • 47.11.Z Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych

Informacja i komunikacja

 • 58.19.Z Pozostała działalność wydawnicza

Edukacja

 • 85.59.B Pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane

Opieka zdrowotna i pomoc społeczna

 • 86.10.Z Działalność szpitali
 • 87.10.Z Pomoc społeczna z zakwaterowaniem zapewniająca opiekę pielęgniarską
 • 87.20.Z Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób z zaburzeniami psychicznymi
 • 87.30.Z Pomoc społeczna z zakwaterowaniem dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych
 • 88.10.Z Pomoc społeczna bez zakwaterowania dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o pracodawcach w Krakowie