Firma handlowa "An-Ka" Anna Sikora

Czy to Twoja firma?

Avita praca

Wieliczka

Avita

Firma handlowa "An-Ka" Anna Sikora najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kasjer Wieliczka
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Firma handlowa "An-Ka" Anna Sikora

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma handlowa "An-Ka" Anna Sikora

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Firma handlowa "An-Ka" Anna Sikora

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Legnica

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Firma handlowa "An-Ka" Anna Sikora - oferty archiwalne

  • Sprzedawca/Kasjer - pracownik sklepu spożywczego

    Avita
    • Wieliczka
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Poszukujemy osoby na stanowisko:

      KASJER/ SPRZEDAWCA

      Miejsce pracy: Sklep AVITA Janowice 204A 32-020 Wieliczka.

      Zakres obowiązków

      • obsługa klientów będzie Twoim głównym zadaniem
      • praca przy kasie i rozliczanie powierzonej gotówki
      • wykładanie towarów na półki
      • utrzymanie estetycznego wyglądu sklepu

      Wymagania

      • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (warunek konieczny, ale możliwy do uzupełnienia w późniejszym terminie)
      • odpowiedzialność
      • doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane ale bardzo mile widziane :)

      Oferujemy

      • praca w systemie dwu-zmianowym: 1 zmiana od 6:30 - 14:00; 2 zmiana od 13:00 - 20:00
      • soboty pracujące + niedziele tylko handlowe
      • umowa na okres próbny 3 miesiące

      Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny pod podanym nr telefonu.

Pracodawcy w Wieliczce