Czy to Twoja firma?

WEP Polska Sp. z o.o. praca

Nowy Dwór Mazowiecki

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumną częścią polskiego rynku pracy, a nasze korzenie sięgają 2001 roku. Jako WEP Polska, z dumą reprezentujemy sektor agencji pracy tymczasowej, z głębokim zrozumieniem i zaangażowaniem w branżę budowlaną. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Nowym Dworze Mazowieckim, ale nasze działania rozciągają się daleko poza granice kraju, z obecnością na rynku europejskim od 2004 roku.

Nasza specjalizacja to budownictwo w pełnym zakresie – od wznoszenia budynków po wykańczanie wnętrz. Zaufanie, jakim obdarzyły nas renomowane francuskie firmy budowlane, jest świadectwem naszej kompetencji i zaangażowania. Dzięki wieloletniej współpracy z liderami branży, zapewniamy naszym klientom usługi na najwyższym poziomie.

Misją, która nas prowadzi, jest odpowiedź na wyzwania rynku pracy, które nieustannie ewoluuje w obliczu zmieniających się warunków gospodarczych. Znalezienie pracy dla ponad 1000 osób to nie tylko nasz sukces, ale przede wszystkim dowód na to, że potrafimy skutecznie łączyć potrzeby pracowników z oczekiwaniami pracodawców.

Jesteśmy firmą, która stawia na ludzi – ich rozwój, bezpieczeństwo i satysfakcję. Rekrutacja kadry pracowniczej i organizacja miejsc pracy to nasza codzienność, w której każdy szczegół ma znaczenie. Nasze doświadczenie gwarantuje wysoki poziom obsługi, a każdy projekt traktujemy z indywidualnym podejściem, dopasowując rozwiązania do unikalnych potrzeb naszych klientów.

Stabilność finansowa jest dla nas równie ważna jak dla naszych partnerów biznesowych. Solidny kapitał zakładowy to fundament, na którym budujemy naszą przyszłość i rozwijamy działalność, zawsze z myślą o lepszym jutrze dla pracowników i firm, z którymi współpracujemy.

WEP Polska to więcej niż agencja pracy tymczasowej – to zespół ludzi, który każdego dnia dąży do doskonałości, tworząc wartościowe miejsca pracy i budując trwałe relacje. Zapraszamy do poznania naszej historii i dołączenia do grona tych, którzy już nam zaufali. Razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla polskiego rynku pracy.

WEP Polska Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja obsługa klienta / call center

Oferty pracy WEP Polska Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WEP Polska Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa WEP Polska Sp. z o.o.

Siedziba główna

WEP Polska Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
WEP Polska Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Gdańsk
  4. Katowice
  5. Poznań

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca WEP Polska Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Przedstawiciel Handlowy/ Koordynator

    • Nowy Dwór Mazowiecki
    • umowa o pracę
    • Wymagania

      Zakres obowiązków:
      • Pozyskiwanie nowych klientów i pracowników
      • Stały kontakt z klientem oraz zatrudnionymi pracownikami
      • Współpraca z działem kadr - orientacja w działalności działu kadr, aby jak najskuteczniej przeprowadzić proces przyjęcia nowych pracowników
      • Analizy finansowe w zakresie kosztów pracowniczych i kalkulacji opłacalności zamówień (przy wsparciu działu kadr)
      • Wprowadzanie nowo zatrudnionych do miejsca pracy
      • Organizacja zakwaterowania dla pracowników- w razie konieczności
      Nasze oczekiwania:
      • Wykształcenie min. licencjat/ inżynier lub udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku
      • Orientacja w Prawie Pracy i Ustawie o Pracy Tymczasowej
      • Komunikatywna znajomość j. ukraińskiego/ j. rosyjskiego
      • Samodzielność, dyspozycyjność i zaangażowanie
      • Wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne
      • Elastyczną formę zatrudnienia
      • Umowę zlecenie/Umowę o pracę
      • Niezbędne narzędzia pracy ( telefon, laptop, auto służbowe)
      • Realne możliwości rozwoju zawodowego
      • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i skuteczności działania
      • Przyjazne miejsce pracy

Pracodawcy w Nowym Dworze Mazowieckim