PIOMAR Fuksa SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Czy to Twoja firma?

Piomar Fuksa Sp. Komandytowa praca

Kraków

W sercu malowniczego Krakowa znajduje się nasza firma - Piomar, specjalizująca się w budownictwie przemysłowym. Od momentu naszej rejestracji w 2015 roku, nieustannie rozwijamy nasze kompetencje, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza oferta to przede wszystkim montaż betonowych hal przemysłowych, hangarów, hal sportowych i widowiskowych, a także wiat magazynowych. Jesteśmy dumni z naszej zdolności do montażu konstrukcji stalowych oraz obudów, które stoją jako dowód naszego zaangażowania i precyzji.


Nasze usługi nie ograniczają się jedynie do Polski. Dzięki naszej międzynarodowej obecności, realizujemy projekty na terenie całej Unii Europejskiej, z silnym naciskiem na rynek holenderski, gdzie umacniamy naszą pozycję. Rozumiemy, jak ważna jest jakość i terminowość, dlatego PIOMAR definiuje te wartości jako kluczowe w naszej codziennej pracy. Nasza nowoczesna flota pojazdów, wyposażona we wszystkie niezbędne dokumenty, pozwala nam na świadczenie usług transportowych na najwyższym poziomie, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych, w tym ADR.

Jesteśmy wdzięczni naszym klientom za zaufanie, jakim nas obdarzyli. To dzięki nim możemy nieustannie się rozwijać i doskonalić nasze umiejętności. Wierzymy, że doświadczenie naszych pracowników jest kluczem do sukcesu i zadowolenia naszych klientów. W naszych warsztatach oferujemy kompleksowe usługi naprawcze, od układów hamulcowych po instalacje elektryczne, co pozwala nam zapewnić kompleksową obsługę i wsparcie naszych klientów.

W Piomarze rozumiemy, że innowacja i jakość idą w parze. Dlatego nieustannie inwestujemy w rozwój naszych usług, aby zapewnić naszym klientom to, co najlepsze. Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko nowoczesny tabor, ale również nasza niezachwiana determinacja, by spełniać oczekiwania klientów i dostarczać usługi na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do współpracy z Piomar - razem możemy zbudować coś trwałego.

PIOMAR Fuksa SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Kraków
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy PIOMAR Fuksa SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Praca alert - powiadomienia

Praca PIOMAR Fuksa SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Mapa PIOMAR Fuksa SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba główna

Pracodawcy w Krakowie