P.H.U. MARK Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

P.H.U. MARK sp. z o.o. praca

Brzesko

Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe „MARK” Sp. z o.o. jest jednym z wiodących w południowej Polsce punktem sprzedaży stolarki okiennej, drzwiowej, bram, ogrodzeń i podłóg a także producentem Stolarki aluminiowo szklanej. Nasze produkty dostarczamy nie tylko na terenie Polski ale także do wielu krajów na całym świecie.

Jesteśmy firmą rodzinną, dzięki czemu udało nam się zachować styl pracy polegający na: otwartości, bliskiej współpracy, oraz przyjaznej atmosferze. Dzięki tak zgranej współpracy naszych pracowników, od wielu lat udaje nam się dynamicznie rozwijać.

P.H.U. MARK Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy P.H.U. MARK Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.H.U. MARK Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa P.H.U. MARK Sp. z o.o.

Siedziba główna

P.H.U. MARK Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Brzesko
  2. Warszawa
  3. Katowice
  4. Tarnów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca P.H.U. MARK Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Handlowiec ds. sprzedaży stolarki drzwiowej

    • Brzesko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Poszukujemy dodatkowej osoby do wzmocnienia naszego zespołu w roli Handlowca ds. sprzedaży stolarki drzwiowej.

      Zakres obowiązków

      • obsługa klientów detalicznych w zakresie sprzedaży stolarki drzwiowej

      • opracowywanie ofert handlowych, doradztwo produktowe, zawieranie umów sprzedaży

      • raportowanie osiągniętych wyników

      Wymagania

      • wykształcenie min. średnie,

      • umiejętność prowadzenia negocjacji oraz nawiązywania i podtrzymywania długotrwałych kontaktów z klientami

      • odpowiedzialność i zaangażowanie

      Mile widziane

      • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

      • znajomość programu OPTIMA

      • znajomość języków obcych (angielski, niemiecki i in.)

      Oferujemy

      • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę

      • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników pracy (premie sprzedażowe)

      • pakiet szkoleń niezbędnych do wykonywania powierzonych obowiązków

Pracodawcy w Brzesku