Czy to Twoja firma?

Pizzeria Włoska AL VULCANO Renata Pappalardo praca

Brzesko

Witajcie w naszym włoskim zakątku kulinarnym, w sercu Brzeska – Pizzeria Włoska AL VULCANO Renata Pappalardo. Nasza historia jest opowieścią o pasji do włoskiej kuchni i miłości do pizzy, która jest sercem naszej oferty. Choć nie zdradzimy Wam wszystkich naszych sekretów, możemy zapewnić, że każdy kęs naszych dań to podróż do słonecznej Italii.

Specjalizujemy się w tworzeniu pizzy, która dla wielu naszych gości stała się synonimem prawdziwego włoskiego smaku. Nasze receptury są wynikiem wieloletniej tradycji i doświadczenia, a składniki wybieramy z największą starannością, aby zapewnić niezapomniane doznania kulinarne.

W Pizzerii Al Vulcano każdy znajdzie coś dla siebie – od klasycznych kompozycji po nowoczesne interpretacje. Nasza pizza to nie tylko posiłek, to doświadczenie, które łączy ludzi i tworzy wspomnienia. Nasz lokal to miejsce, gdzie każdy może poczuć się jak w małej włoskiej trattorii, ciesząc się ciepłem i gościnnością, które są dla nas równie ważne jak smak naszych dań.

Jesteśmy dumni z tego, że nasza pizzeria jest ceniona przez mieszkańców Brzeska i okolic, a także przez podróżników poszukujących autentycznych smaków. Nasze zaangażowanie w dostarczanie najwyższej jakości pizzy jest odzwierciedleniem naszej pasji i dedykacji.

Zapraszamy Was do odwiedzenia nas i dołączenia do grona naszych zadowolonych gości. Pozwólcie, że ugościmy Was i sprawimy, że każda wizyta w Pizzerii Włoskiej Al Vulcano Renata Pappalardo będzie wyjątkowym przeżyciem. Do zobaczenia!

Pizzeria Włoska AL VULCANO Renata Pappalardo najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik fizyczny Brzesko
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Pizzeria Włoska AL VULCANO Renata Pappalardo

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Pizzeria Włoska AL VULCANO Renata Pappalardo

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kucharz śniadaniowy, pomoc kuchenna

    FHU KARAT Adam Rajpold
    • Kraków
    • umowa zlecenie
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    • 35-40 zł / godz.
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Restauracja Dworek Mikołaj zatrudni KUCHARZA/KUCHARKE z doświadczeniem

    Restauracja Dworek Mikołaj Katarzyna Paśnik
    • Wadowice
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    Dodana
  • Pracownik Restauracji

    Max Poland Sp. z o.o.
    • Kraków
    • bez doświadczenia
    • 29-30 zł / godz.
    Dodana

Mapa Pizzeria Włoska AL VULCANO Renata Pappalardo

Siedziba główna

Praca Pizzeria Włoska AL VULCANO Renata Pappalardo - oferty archiwalne

  • Kelner/kelnerka

    Pizzeria Włoska AL VULCANO Renata Pappalardo
    • Brzesko
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klienta, podawanie pizzy oraz napojów.
      Praca w godzinach 14:00-22:00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: Istnieje możliwość przyuczenia do zawodu. Uczciwość, pracowitość

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN

Pracodawcy w Brzesku