Czy to Twoja firma?

Firma Transportowa GAR-TRANS Marek Klecki praca

Brzesko

Od ponad dwóch dekad, jako Firma Transportowa GAR-TRANS Marek Klecki, jesteśmy dumnym uczestnikiem branży transportowej, oferując niezawodne usługi przewozu towarów na terenie malowniczego województwa Małopolskiego i nie tylko. Nasza podróż rozpoczęła się 1 lutego 1999 roku w Brzesku, gdzie zdecydowaliśmy się na realizację naszej pasji do logistyki i transportu.

Specjalizujemy się w transporcie drogowym towarów, co jest naszą przeważającą działalnością, ale nasze usługi sięgają dalej. Rozumiemy, jak ważna jest kompleksowość obsługi, dlatego rozszerzyliśmy naszą ofertę o konserwację i naprawę pojazdów samochodowych. Zdajemy sobie sprawę, że niezawodność i bezpieczeństwo są kluczowe dla naszych klientów, dlatego dbamy o to, by nasza flota była zawsze w doskonałym stanie technicznym.

Ponadto, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, prowadzimy sprzedaż detaliczną części i akcesoriów do pojazdów samochodowych. Nasze produkty są odpowiedzią na potrzeby zarówno profesjonalistów, jak i indywidualnych miłośników motoryzacji. Wspieramy również naszych klientów poprzez działalność pozostałych agencji transportowych, oferując usługi, które ułatwiają i optymalizują procesy logistyczne.

W naszej codziennej pracy kierujemy się niezachwianym zaangażowaniem w dostarczanie usług najwyższej jakości. Jesteśmy firmą, która buduje długotrwałe relacje z klientami na fundamencie zaufania i profesjonalizmu. Każde zlecenie traktujemy z indywidualnym podejściem, dostosowując się do specyficznych potrzeb i wymagań naszych partnerów.

Choć nie możemy podzielić się wszystkimi szczegółami naszej działalności, to możemy zapewnić, że każdego dnia dążymy do bycia lepszymi, efektywniejszymi i bardziej innowacyjnymi. Nasza historia to opowieść o ciężkiej pracy, determinacji i nieustannym rozwoju, której kolejne rozdziały wciąż są pisane dzięki zaufaniu, jakim obdarzają nas nasi klienci.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych partnerów, którzy razem z nami tworzą historię niezawodnego transportu i obsługi motoryzacyjnej. Razem możemy osiągnąć więcej!

Firma Transportowa GAR-TRANS Marek Klecki najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Firma Transportowa GAR-TRANS Marek Klecki

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Transportowa GAR-TRANS Marek Klecki

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kierowca kat. C / Pracownik porządkowy

    PreZero Bielsko-Biała S.A.
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    Dodana
  • Pracownik logistyki

    Akpo Konstrukcje Aluminiowe
    • Raciechowice
    Polecana
    Wygasa
  • Kierowca Kat. B - Przewóz Osób

    K&R BORS PARTNER
    • Kraków
    • umowa zlecenie
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • 5 500-8 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa Firma Transportowa GAR-TRANS Marek Klecki

Siedziba główna w Brzesku

Firma Transportowa GAR-TRANS Marek Klecki poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
Firma Transportowa GAR-TRANS Marek Klecki
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Firma Transportowa GAR-TRANS Marek Klecki - oferty archiwalne

  • Spedytor krajowy i międzynarodowy

    • Brzesko
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      -NADZÓR NAD PRZEBIEGIEM I WARUNKAMI REALIZACJI ZLECEŃ TRANSPORTOWYCH
      -PLANOWANIE TRAS PRZEWOZU
      -WSPÓŁPRACA Z FIRMAMI PRODUKCYJNYMI ORAZ ORGANIZOWANIE TRANSPORTU SPEDYCYJNEGO
      -SPORZĄDZANIE I WERYFIKACJA DOKUMENTÓW ORAZ PILNOWANIE TERMINOWOŚCI ICH UZYSKANIA

      Wymagania

      • Uprawnienia: dobra znajomość obsługi komputera
      • Inne wymagania: - WYKSZTAŁCENIE BEZ ZNACZENIA - MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ RYNKU TRANSPORTOWEGO - SAMODZIELNOŚĆ W DZIAŁANIU - ODPOWIEDZIALNOŚĆ, RZETELNOŚĆ I TERMINOWOŚĆ W WYKONYWANIU OBOWIĄZKÓW

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 010 - 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca kat. c+ e

    • Brzesko
    • 5 000-7 000 zł / mies.

      Prowadzenie samochodu ciężarowego. Ładowanie i nadzór nad prawidłowym załadunkiem. Prowadzenie dokumentacji jazdy, transport krajowy oraz międzynarodowy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat. C + E, uprawnienia na przewóz rzeczy
      • Inne wymagania: Kierunek wykształcenia bez znaczenia. Nie jest wymagane doświadczenie zawodowe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 5 000 - 7 000 PLN

Pracodawcy w Brzesku