SAVE RECYCLING MACHINERY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

SAVE RECYCLING MACHINERY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy SAVE RECYCLING MACHINERY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SAVE RECYCLING MACHINERY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SAVE RECYCLING MACHINERY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

SAVE RECYCLING MACHINERY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Dane firmowe i kontaktowe - SAVE RECYCLING MACHINERY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pełna nazwa
Adres rejestrowy
Szczepanowska 21 32-800 Brzesko
NIP
8691987265
REGON
366908262
KRS
0000671215
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
29.03.2017
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

  • 29.20.Z Produkcja nadwozi do pojazdów silnikowych; produkcja przyczep i naczep
  • 30.20.Z Produkcja lokomotyw kolejowych oraz taboru szynowego
  • 25.11.Z Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
  • 25.29.Z Produkcja pozostałych zbiorników, cystern i pojemników metalowych
  • 25.62.Z Obróbka mechaniczna elementów metalowych

Dostawa wody; gospodarowanie ściekami i odpadami oraz działalność związana z rekultywacją

  • 38.21.Z Obróbka i usuwanie odpadów innych niż niebezpieczne
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o firmie SAVE RECYCLING MACHINERY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

3.7

Na podstawie 1 ocena z Google.

Henryk Orlowski

"Super bardzo miła i fachowa obsługa począwszy od bramy wiazdowej po przez magazyn tak trzymać 👍"

tydzień temu

Okruch Damian

rok temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 31.01.2024

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Kraków
  3. Brzesko
  4. Gorzów Wielkopolski
  5. Niepołomice
  6. Chrzanów
  7. Katowice
  8. Kielce
  9. Bielsko-Biała
  10. Nowy Targ

Data aktualizacji: 01.03.2024

Praca SAVE RECYCLING MACHINERY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Szlifierz - ślusarz

    • Brzesko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prace związane ze szlifowaniem oraz obróbką metali.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe - mile widziane o kierunku szlifierz - ślusarz Umiejętność obsługi szlifierki poziomej i do wałków. Mile widziana obsługa wózka, suwnicy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 do 4 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagodzenie zostanie zwiększone po okresie próbnym (3 miesięcy)
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Brzesku