SABKOM Bartosz Szmajdziński

Czy to Twoja firma?

SABKOM Bartosz Szmajdziński praca

Kiełczów

Sklep internetowy inkmax.pl zajmuje się głównie sprzedażą artykułów użytku domowego

W naszej ofercie znajdziecie Państwo pościele, narzuty , koce , prześcieradła,  ale także artykuły szkolne oraz akcesoria i zabawki dla dzieci

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.inkmax.pl

SABKOM Bartosz Szmajdziński najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy SABKOM Bartosz Szmajdziński

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SABKOM Bartosz Szmajdziński

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SABKOM Bartosz Szmajdziński

Siedziba główna

Praca SABKOM Bartosz Szmajdziński - oferty archiwalne

  • Pakowacz/magazynier

    • Kiełczów
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • 20-22 zł / godz.
    • Poszukujemy osoby do pracy dorywczej
      Magazynier(ki)a,
      Pakowacz(ki)a.

      Zakres obowiązków

      • Obsługę magazynu, tj. przyjecie dostaw towarów,
      • Sprawdzenie zgodności dostawy z dokumentem WZ,
      • Pakowanie i przygotowanie do wysyłki towarów zgodnie z zamówieniem klienta.

      Wymagania

      • Dokładność, dbałość o szczegóły,
      • Sprawność fizyczna,
      • Motywacja do pracy,
      • Mile widziane osoby uczące się w trybie zaocznym lub wieczorowym.

      Oferujemy

      • Umowa zlecenie,
      • Premia za rzetelną prace.

Pracodawcy w Kiełczowie