Kri-mage Krzysztof Zdrzałka

Czy to Twoja firma?

Kri-mage Krzysztof Zdrzałka praca

Kiełczów

Firma KRI-MAGE WYKOŃCZENIA zatrudni pracowników z doświadczeniem do pracy przy gładziach i malowaniu.

Gładzie wykonujemy na sprawdzonych, gotowych masach marki master mas czy flugger LSR

Jesteśmy firmą z Kiełczowa, a działamy na terenie Wrocław i okolice. Kwestia wynagrodzenia do omówienia możliwe tygodniówki lub co kilka dni.

Co oferujemy?

-regularne, wysokie wynagrodzenie 5-10 tys zł

-prace na profesjonalnym sprzęcie

Dobra atmosferę

Kri-mage Krzysztof Zdrzałka najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Kiełczów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Kri-mage Krzysztof Zdrzałka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kri-mage Krzysztof Zdrzałka

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Kri-mage Krzysztof Zdrzałka

Adres rejestrowy

Praca Kri-mage Krzysztof Zdrzałka - oferty archiwalne

  • Malarz szpachlarz

    • Wrocław
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • 5 000 zł / mies.

    • Zakres obowiązków

      • Malowanie
      • Szpachlowanie
      • Jeśli potrafisz więcej to będzie to twój dodatków atut

      Wymagania

      • Doswiadczenie
      • Chęć do pracy

      Oferujemy

      • Stała pracę z wysokim wynagrodzeniem
      • Płatne tygodniowki
      • Możliwość pracy w samodzielnym zespole 2 osobowym
      • Regularne, wysokie wynagrodzenie 5-10 tys zł
      • Prace na profesjonalnym sprzęcie
      • Dobra atmosferę

Pracodawcy w Kiełczowie