Czy to Twoja firma?

FHU WISZNIA Justyna Wiszniewska praca

Racibórz

Od ponad dekady, Firma Handlowo-Usługowa "Wisznia" Justyna Wiszniewska z Raciborza, z powodzeniem wpisuje się w krajobraz polskiego biznesu, oferując swoim klientom niezawodne usługi w dziedzinie handlu i pośrednictwa. Nasza historia zaczyna się w 2010 roku, kiedy to z pasji do handlu i dążenia do doskonałości, postanowiliśmy otworzyć działalność, która z czasem stała się synonimem kompetencji i zaufania w branży.

Jesteśmy dumni z tego, że przez lata naszej działalności, zdobyliśmy cenne doświadczenie, które przekłada się na wysoki poziom wiedzy i umiejętności. To właśnie nasze zaangażowanie i nieustanne poszukiwanie najlepszych rozwiązań dla naszych klientów, pozwala nam stale rozwijać ofertę i dostosowywać ją do zmieniających się potrzeb rynku.

Nasze usługi są skrojone na miarę oczekiwań tych, którzy cenią sobie profesjonalizm i osobiste podejście do każdej transakcji. W naszej pracy kierujemy się zasadami, które pozwalają nam budować długotrwałe relacje z partnerami biznesowymi. Choć nie ujawniamy tutaj naszych wartości korporacyjnych, możemy zapewnić, że każda interakcja z nami jest oparta na solidnych fundamentach etyki i wzajemnego szacunku.

W "Wisznia" Justyna Wiszniewska, każdy klient jest traktowany z indywidualnym podejściem, a nasze usługi są zawsze dostosowane do jego unikalnych potrzeb. Z dumą patrzymy na lata naszej działalności, które przyniosły nam wiele satysfakcjonujących współprac i sukcesów. Zapraszamy do dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów i partnerów, aby razem tworzyć kolejne rozdziały naszej wspólnej historii sukcesu.

FHU WISZNIA Justyna Wiszniewska najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kasjer Racibórz
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy FHU WISZNIA Justyna Wiszniewska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FHU WISZNIA Justyna Wiszniewska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FHU WISZNIA Justyna Wiszniewska

Siedziba główna

Praca FHU WISZNIA Justyna Wiszniewska - oferty archiwalne

  • Pracownik obsługi klienta na stacji paliw Orlen

    FHU WISZNIA Justyna Wiszniewska
    • Racibórz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 000-3 500 zł / mies.
    • Poszukujemy osoby do pracy na stacji paliw Orlen w Raciborzu ul Rybnicka 59. Dołącz do naszego zespołu! Oferujemy stabilne zatrudnienie i pracę w miłej atmosferze. Poszukujemy pracownika na pełen etat oraz studenta, który chciałby pracować w weekendy. Jeśli cenisz sobie kontakt z klientem to praca właśnie dla Ciebie. Wyślij swoje CV już dziś lub przynieś je osobiście!

      Zakres obowiązków

      • obsługa klienta przy stanowisku kasowym oraz strefie gastronomicznej,
      • pozytywne podejście do klienta,
      • komunikacja aktualnych promocji produktowych,
      • dbanie o czystość i porządek na terenie stacji,
      • przestrzeganie standardów panujących w firmie.

      Wymagania

      • wykształcenie średnie,
      • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
      • mile widziany status ucznia/studenta,
      • doświadczenie w pracy z klientem to dodatkowy atut, ale jeśli go nie posiadasz to u nas na pewno je zdobędziesz.

      Oferujemy

      • dodatek za pracę w godzinach nocnych,
      • miesięczną premię uzależnioną od wyników sprzedażowych,
      • przyjazną atmosferę,
      • możliwość rozwoju i awansu,
      • pakiet profesjonalnych szkoleń,
      • ciekawą, stabilną i pełną wyzwań pracę,
      • elastyczne godziny pracy,
      • rabat na zakupy na stacjach ORLEN,
      • specjalną ofertę telefonii komórkowej,
      • przejrzystą ścieżkę awansu, dla najlepszych samodzielne zarządzanie stacją paliw,
      • ubezpieczenie na życie.

Pracodawcy w Raciborzu