KROPIDŁOWSCY UBEZPIECZENIA SPÓŁKA JAWNA

Czy to Twoja firma?

KROPIDŁOWSCY UBEZPIECZENIA sp. j. praca

Bochnia

Jesteśmy multiagencją ubezpieczeniową działającą na terenie Małopolski od 1991 roku.

Z naszych usług korzystają zarówno duże korporacje, średnie i małe firmy, jak i instytucje oraz tysiące klientów indywidualnych. Z każdym jesteśmy w stanie znaleźć wspólny język.

Wiecej na https://www.kropidlowscy.com/

KROPIDŁOWSCY UBEZPIECZENIA SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inne obsługa klienta / call center

Oferty pracy KROPIDŁOWSCY UBEZPIECZENIA SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KROPIDŁOWSCY UBEZPIECZENIA SPÓŁKA JAWNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KROPIDŁOWSCY UBEZPIECZENIA SPÓŁKA JAWNA

Siedziba główna

KROPIDŁOWSCY UBEZPIECZENIA SPÓŁKA JAWNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Bochnia
  3. Bielsko-Biała
  4. Wrocław
  5. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca KROPIDŁOWSCY UBEZPIECZENIA SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. Obsługi Klienta / Wsparcia Sprzedaży

    • Bochnia
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • DOM Ubezpieczeń Kropidłowscy to prywatna multiagencja ubezpieczeniowa działająca od 30 lat na rynku małopolskim. Z naszych usług korzystają duże korporacje, średnie i małe firmy, instytucje oraz tysiące klientów indywidualnych.

      Obecnie poszukujemy do biura w Krakowie i/lub Bochni kandydata/ki na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta / Wsparcia Sprzedaży

      Dowiedz się więcej o nas i wejdź na www.kropidlowscy.com i na naszego fanpage'a ()

      Zakres obowiązków

      • zapewnienie profesjonalnej i kompleksowej obsługi Klientów biura
      • realizację indywidualnych celów sprzedażowych Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych relacji z obecnymi m.in. poprzez aktywne dopasowanie oferty do aktualnych i przyszłych potrzeb Klienta.
      • przygotowywanie kalkulacji, ofert i umów ubezpieczenia
      • budowanie i umacnianie wizerunku Firmy
      • kontakt z towarzystwami ubezpieczeniowymi w zakresie oferowanych produktów
      • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji
      • proaktywne samokształcenie się w zakresie wiedzy produktowe

      Wymagania

      • minimum rocznego doświadczenia w obsłudze Klienta, mile widziane z obszaru sprzedaży produktów finansowych
      • umiejętności negocjacyjnych
      • umiejętności analizy danych finansowych
      • łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych
      • samodzielności, wytrwałości oraz konsekwencji w działaniu
      • wykształcenie średnie, mile widziane wyższe – preferowane kierunki: ekonomia, ubezpieczenia, finanse i bankowość
      • czynne prawo jazdy kat.B.
      • biegłej obsług komputera (praca na systemach komputerowych nie stanowi dla Ciebie problemu)
      • dobrej znajomości MS Office (gł. Excel)
      • czynnego prawo jazdy kat.B

      Oferujemy

      • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
      • stabilną i odpowiedzialną pracę w przyjaznej atmosferze
      • motywacyjny system wynagrodzenia powiązany z wynikami sprzedaży
      • możliwość realizacji własnych pomysłów oraz wpływ na organizację pracy
      • ubezpieczenie grupowe i prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach
      • udział w szkoleniach branżowych i konkursach sprzedażowych
      • wiedzę i wsparcie doświadczonych koleżanek i kolegów od 1 dnia pracy

      Długość umowy: 12 miesięcy

      Rodzaj pracy: Pełny etat, Tymczasowa

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • DOM Ubezpieczeń Kropidłowscy to prywatna multiagencja ubezpieczeniowa działająca od ponad 20 lata na rynku małopolskim. Z naszych usług korzystają duże korporacje, średnie i małe firmy, instytucje oraz tysiące klientów indywidualnych. W związku z rozwojem firmy, poszukujemy do biura w Krakowie kandydata/ki na stanowisko: Specjalista ds. Obsługi Klienta / Wsparcia Sprzedaży

      Zakres obowiązków:
      • profesjonalna i kompleksowa obsługa Klientów biura
      • sprzedaż produktów ubezpieczeniowych
      • budowanie długotrwałych relacji z klientami

      Wymagania

      Oczekiwania:
      • min. wykształcenie średnie, mile widzialne wyższe – preferowane kierunki: ekonomia, ubezpieczenia, finanse i bankowość
      • min. roczne doświadczenie w obsłudze Klienta, mile widziane z obszaru sprzedaży produktów finansowych
      • łatwość nawiązywania i utrzymywania kontaktów biznesowych
      • umiejętność analizy danych finansowych
      • umiejętności negocjacyjne
      • wytrwałość oraz konsekwencja w działaniu
      • samodzielność
      • biegła obsługa komputera, w tym bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel)
      • czynne prawo jazdy kat.B

Pracodawcy w Bochni