Czy to Twoja firma?

Samodzielny Publiczny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni praca

Bochnia

Od ponad dwóch dekad jesteśmy zaufanym centrum zdrowia, które nieustannie dba o dobro i zdrowie mieszkańców Gminy Bochnia. Od momentu naszego powstania 1 stycznia 1999 roku, Samodzielny Publiczny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni nieprzerwanie rozwija się, aby zapewniać najwyższej jakości usługi medyczne i pielęgniarskie.

Nasza misja, choć nie sformułowana w jednym zdaniu, jest czytelna w każdym działaniu, które podejmujemy – to bezpłatna opieka zdrowotna na najwyższym poziomie. Dzięki naszej akredytacji, przyznanej przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia, każdy pacjent może być pewien, że jego zdrowie jest w rękach profesjonalistów. Nasze usługi obejmują internę i medycynę rodzinna, a nasz zespół to specjaliści z pasją i zaangażowaniem, którzy każdego dnia dbają o zdrowie około 16 tysięcy mieszkańców naszej gminy.

Jesteśmy dumni z naszego Gminnego Ośrodka Zdrowia w Łapczycy oraz sześciu filii, które pozwalają na dostępność i wygodę dla naszych pacjentów. Nasz zespół to nie tylko lekarze, ale i pielęgniarki oraz personel pomocniczy, którzy wspólnie tworzą przyjazne i bezpieczne środowisko, gdzie każdy może liczyć na profesjonalną opiekę.

W naszej codziennej pracy kierujemy się zasadami empatii, zaangażowania i ciągłego doskonalenia. Jesteśmy przekonani, że zdrowie jest największym skarbem, dlatego też każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasi pacjenci otrzymywali usługi na najwyższym poziomie.

Choć nie podajemy tutaj naszej pozycji rynkowej czy konkurencyjnych przewag, to nasza historia i zaangażowanie w jakość świadczonych usług mówią same za siebie. Jesteśmy tu dla Was, dla zdrowia i dobra każdego mieszkańca Gminy Bochnia. Zapraszamy do naszego zakładu, gdzie zdrowie spotyka się z troską i profesjonalizmem.

Samodzielny Publiczny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna

Oferty pracy Samodzielny Publiczny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni

Praca alert - powiadomienia

Praca Samodzielny Publiczny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni

  • Lekarz stomatolog

    Samodzielny Publiczny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni
    • Bochnia
    • umowa o pracę
    • część etatu
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Samodzielny Publiczny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni

Gminny Ośrodek Zdrowia w Łapczycy

Filia w Bogucicach

Filia w Cikowicach

Filia w Pogwizdowie

Filia w Proszówkach

Filia w Siedlcu

Filia w Stradomce

Samodzielny Publiczny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Bochnia
  3. Bielsko-Biała
  4. Brzesko
  5. Warszawa
  6. Katowice
  7. Gorzów Wielkopolski
  8. Kalisz
  9. Lublin
  10. Niepołomice

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Samodzielny Publiczny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni - oferty archiwalne

  • Fizjoterapeuta

    • Łapczyca
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie czynności terapeutycznych w godzinach pracy.

      Wymagania

      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe ( magister fizjoterapii), uprawnienie do prawa wykonywania zawodu, 5 lat doświadczenia zawodowego, uczciwość, sumienność, pracowitość. Praca od poniedziałku do piątku w Gminnym Ośrodku Zdrowia w Łapczycy. Dwie zmiany, godziny pracy: 08:00 - 15:35, 10:25 - 18:00.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 186 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bochni