Czy to Twoja firma?

ANNA KARWAN MANOKI praca

Kraków

W dzisiejszych czasach wyroby jubilerskie nie są już elementem przypisanym wyłącznie kobietom, ale coraz częściej sięgają po nie także panowie. Oczywiście, detale biżuterii męskiej projektowane są w zupełnie innym stylu niż dodatki kobiece, podkreślając charakter ich właściciela - za pomocą szerokich skórzanych bransolet, ciężkich zawieszek czy też eleganckich spinek do mankietów. Biżuteria damska natomiast najczęściej wyróżnia się delikatnością, bogactwem zdobień, wykorzystaniem kamieni szlachetnych, a także typowo kunsztownym wzornictwem. Niemniej na drodze kompromisu da się również wyodrębnić dodatki typu unisex, pasujące do obu płci. Jest to rewelacyjne rozwiązanie dla par, które pragną manifestować swoją więź właśnie poprzez noszenie podobnych rzeczy. Salony jubilerskie oferują szeroki wybór dodatków - utrzymanych zarówno w luźnym, minimalistycznym stylu, jak i dedykowanych na wielkie wyjścia.

ANNA KARWAN MANOKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło serwis / montaż

Oferty pracy ANNA KARWAN MANOKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ANNA KARWAN MANOKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Technik Serwisu - Serwisant

    Serwis Personalny Poland Wizytówka
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana
    Dodana
  • Monter podzespołów

    Bergman Deutschland
    • Niemcy
    • rekrutacja zdalna
    • 11 400-11 600 zł / mies.
    Polecana Popularna
    Dodana
  • MONTER DO PRZYUCZENIA

    NAFTO Sp. z o.o.
    • Kraków
    Dodana

Firma najczęściej oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne warunki zatrudnienia

Mapa ANNA KARWAN MANOKI

Siedziba główna

ANNA KARWAN MANOKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ANNA KARWAN MANOKI - oferty archiwalne

  • Praca przy montażu biżuterii -Jubiler marka biżuteryjna

    ANNA KARWAN MANOKI
    • Kraków
    • pełny etat
    • Marka Manoki zajmującą się sprzedażą detaliczną i hurtową nowoczesnej biżuterii typu fashion dla kobiet i mężczyzn poszukuje osobę na stanowisko:

      Montaż biżuterii

      Zakres obowiązków

      Obowiązki:

      - Montaż biżuterii z gotowych komponentów

      - Wklejenie końcówek do rzemieni

      - Pakowanie i metkowanie biżuterii

      - Pomoc w sklepie internetowym

      - Możliwość nauki obsługi grawerki laserowej

      Wymagania

      - Zdolności manualne praca kleszczykami

      - Dyspozycyjność pon-pt 9-17

      - Precyzyjność przy montażu drobnych elementów

      - Mile widziane studenci studiów zaocznych

      Przed wysłaniem CV koniecznie sprawdź dojazd do naszej siedziby

      ul. Kozienicka 70 Kraków - Podgórki Tynieckie

      Oferujemy

      - Pracę w młodym i ambitnym zespole

      - Pracę w stabilnej firmie z wieloletnim doświadczeniem

      - Stałe wynagrodzenie (umowo o pracę lub umowa zlecenie do wyboru)

Pracodawcy w Krakowie