Smart Hotels & Hostels

Czy to Twoja firma?

Smart Hotels & Hostels praca

Kraków

Smart Hotels & Hostels to nowoczesna sieć obiektów noclegowych istniejąca na rynku środkowoeuropejskim już ponad 21 lat. Prowadzimy 9 obiektów działających przez cały rok - 7 hosteli o wysokim standardzie w 4 miastach – Krakowie, Warszawie, Bratysławie i Innsbrucku oraz 2 nowoczesne hotele dwugwiazdkowe w Poznaniu oraz Wrocławiu. Zawsze przykładamy wielką wagę do sugestii i opinii naszych klientów - dzięki temu udaje nam się co roku udoskonalać ofertę oraz dopasowywać strukturę i jakość pokoi do oczekiwań gości. Specjalizujemy się szczególnie w organizacji pobytów grupowych, których rezerwacjami opiekuje się wyspecjalizowany personel naszego działu obsługi grup. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zapraszamy do odwiedzenia naszych stron raz portali:
www.shh.travel
www.instagram.com/smart_hotels_and_hostels_group
www.facebook.com/shhtravel

Smart Hotels & Hostels najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Smart Hotels & Hostels

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Smart Hotels & Hostels

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Smart Hotels & Hostels

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Poznań
  4. Wolbrom
  5. Bielsko-Biała
  6. Wrocław
  7. Gorlice
  8. Szczecin
  9. Mragowo
  10. Nowy Dwór Mazowiecki

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Smart Hotels & Hostels - oferty archiwalne

  • Kierownik Recepcji w obiekcie noclegowym - Kraków

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • Firma hotelarska poszukuje do swojego obiektu uśmiechniętego, ambitnego i pełnego optymizmu kierownika recepcji.

      Zakres obowiązków

      Do Twoich obowiązków należeć będzie:

      • Koordynowanie pracy recepcjonistów;
      • Obsługa i kontrola recepcji;
      • Wykonywanie obowiązków systemowych.

      Wymagania

      Oczekujemy od Ciebie:

      • Dyspozycyjności do pracy w pełnym wymiarze godzin;
      • Chęci zdobywania nowych doświadczeń;
      • Pracowitości i sumienności;
      • Swobody w posługiwaniu się językiem angielskim mówionym i pisanym (dodatkowy język będzie ogromnym atutem);
      • Doświadczenia na stanowisku kierowniczym lub recepcji obiektów turystycznych.

      Oferujemy

      • Pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę;
      • Możliwość skorzystania z pakietu prywatnej opieki medycznej;
      • Wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy;
      • Możliwość rozwoju (obiekt jest częścią dużej sieci);
      • Przyjazną i rodzinną atmosferę;
      • Pracę w młodym i rozwijającym się zespole;
      • Niezbędne szkolenie przed przystąpieniem do pracy, podnoszące kwalifikacje;
      • Możliwość otrzymania rabatów na noclegi w innych obiektach firmy (w Polce i za granicą);
      • Stabilną i długotrwałą współpracę!

      Szukamy osób towarzyskich i kreatywnych, otwartych na ludzi i nowe przygody!

      Jeśli zainteresowała Cię ta oferta - skontaktuj się z nami - wyślij swoje CV i przekonaj nas, że to Ty jesteś osobą, której szukamy!

      Zainteresowane osoby prosimy o uzupełnienie krótkiego formularza na stronie.

  • Personel sprzątający w hostelu na weekendy i święta - Warszawa

    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • praca od zaraz
    • Hostel Tatamka na Powiślu poszukuje osoby na stanowisko: pokojowa/pokojowy.

      Poszukujemy osoby zorganizowanej i odpowiedzialnej. Pracujemy w małym i zgranym zespole, więc zależy nam na osobie zainteresowanej stałą i stabilną pracą. Praca już czeka, więc zależy nam na szybkiej rekrutacji.

      Zakres obowiązków:

      • Zapewnienie czystości i porządku: w pokojach, łazienkach i pomieszczeniach ogólnodostępnych, zgodnie z wymogami i standardami obiektu;
      • Zgłaszanie usterek, monitorowanie zapasu środków czystości.

      Wymagania

      Poszukujemy osoby:

      • Pozytywnie nastawionej i chętnej do podjęcia pracy;
      • Otwartej i chętnej poznawania nowych ludzi;
      • Zorganizowanej, dokładnej i sumiennej.

      Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane, ale nie wymagane.

      Oferujemy

      • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
      • Pracę głównie w weekendy i święta;
      • Premie świąteczne w zależności od święta płatne jako 150% lub 200% stawki;
      • Stabilną i długotrwałą współpracę w spokojnym miejscu pracy;
      • Atrakcyjną lokalizację w centrum Warszawy;
      • Wsparcie koordynatorki, która organizuje prace zespołu i zawsze pomoże rozwiązać problemy;
      • Możliwość otrzymania rabatów na noclegi w innych obiektach firmy.

      Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV w formacie PDF poprzez formularz na stronie. Skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami.

Pracodawcy w Krakowie