Times sp zoo sp komandytowa

Czy to Twoja firma?

Times sp. z o.o. sp komandytowa praca

Czechowice-Dziedzice

W przepięknym parku rozrywki Parabola zadbaliśmy nie tylko o atrakcję ale również o komfort dla opiekunów, rodziców czy po prostu po skończonej aktywności. W części bistro można zakupić najwyższej jakości kawę oraz rozmaite, warte grzechu słodkości jak milkshake’i, popcorn (słony lub słodki), lody (Jednorożek), ciasta, owocowe koktajle itp. To wszystko można w spokoju spożyć na antresoli z której widać cały park lub w wyciszonej salce z kanapami. W parku nie liczą się tylko dzieciaki i świetna zabawa ale równie ważni są opiekunowi i rodzicie czakający na swoją pociechę stąd z pomocą przychodzi nasze Bistro.

Park Zanjduje się na granicy Bielska-Białej i Czechowic-dziedzic. 4 min drogi samochodem od Sarniego Stoku.

Times sp zoo sp komandytowa najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Times sp zoo sp komandytowa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Times sp zoo sp komandytowa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kelner/ka

    American Heart of Poland Spółka Akcyjna
    • Ustroń
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Kucharz / Kucharka, Pomoc kuchenna, Kucharka śniadaniowa

    TOP APART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Szczyrk
    • запрошуємо працівників з України
    Dodana
  • Kelner / Kenerka

    • Szczyrk
    • umowa zlecenie
    Dodana

Mapa Times sp zoo sp komandytowa

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Czechowice-Dziedzice
  2. Bielsko-Biała
  3. Wrocław
  4. Żywiec
  5. Katowice
  6. Warszawa
  7. Bydgoszcz
  8. Łódź
  9. Pruszków
  10. Pszczyna

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Times sp zoo sp komandytowa - oferty archiwalne

  • Kawiarnia - obsługa klienta - super atmosfera - Cz-Dz. Bielsko-Biała

    • Bielsko-Biała
    • część etatu
    • Praca od zaraz!

      Praca dodatkowa - weekendy (dyspozycyjność minimum 3 weekendy).
      Ewentualnie, poza weekendami dodatkowo możliwość pracy w pojedynczych dniach tygodnia.

      Zmiany po ok 10h.

      Zatrudnienie
      - umowa zlecenie, możliwość przejścia na umowę o pracę przy układającej się współpracy.

      Kawiarnia znajduje się na granicy Bielska-Białej i Czechowic-Dziedzic.

      Jeżeli jesteś osobą doświadczoną, komunikatywną, odpowiedzialną, sumienną, pełną energii, a co najważniejsze uśmiechniętą i chcesz do nas dołączyć to nie czekaj!

      Wyślij nam swoje CV.

      Adres:

      Czechowice-Dziedzice ul. Orzeszkowej 4

      Zakres obowiązków

      • obsługa klienta - wydawanie i przygotowywanie według przepisów kaw, herbat, lemoniad, milkshaków i innych,
      • wymagana obsługa ekspresu kolbowego,
      • serwowanie ciast, deserów, lodów itp,
      • rozmowa z klientem,
      • utrzymywanie porządku na własnym oraz w pobliżu stanowiska,
      • inne.

      Wymagania

      Szukamy osoby, która jest:

      • pracowita,
      • zaradna,
      • kontaktowa,
      • samodzielna, na tyle, żeby poradzić sobie sama na tym stanowisku.
      • Wymagane doświadczenie w gastronomi.
      • Mile widziana aktualna książeczka sanepidowska.

      Oferujemy

      • przyjemną atmosferę,
      • radość z wykonywanej pracy,
      • możliwość darmowego korzystania z zajęć,
      • możliwość dogadania się odnośnie wolnych dni - elastyczny grafik,
      • możliwość rozwoju osobistego,
  • Obsługa klienta Kawiarni - BISTRO PARABOLA

    • Poszukiwana osoba na stanowisko obsługa kawiarni.

      Oferujemy Pracę od zaraz!

      - Pierwsza opcja to - Weekendy, zmiana po ok 10h.

      - Druga opcja to pojedyncze dni w tygodniu (8h) plus nie wszystkie weekendy.

      W sumie miesięcznie około 80h - możliwośc dodadania grafiku.

      - umowa zlecenie, możliwość przejścia na umowę o pracę przy dobrych relacjach.

      • obsługa klienta - wydawanie i przygotowywanie według przepisów kaw, herbat, lemoniad, milkshaków i innych.
        Serwowanie ciast, deserów, lodów itp.
      • rozmowa z klientem - przyjmowanie zamówień na imprezy urodzinowe.
      • utrzymywanie porządku na własnym oraz w pobliżu stanowiska.
      • inne.

      Wymagania

      • zaradna,

      Mile widziane:

      • doświadczenie w gastronomii
      • aktualna książeczka sanepidowska.

      Oferujemy

Pracodawcy w Czechowicach-Dziedzicach