Czy to Twoja firma?

Zakład Aga sp. j. praca

Pisarzowice

Witaj w świecie AGA Kompozyty, gdzie innowacja i jakość spotykają się, aby tworzyć produkty, które napędzają przemysł motoryzacyjny i wiele innych. Od naszych skromnych początków w 1992 roku, nasza pasja do doskonałości i nieustanny rozwój pozwoliły nam stać się liderem w produkcji kompozytów poliestrowo-szklanych. Z dumą zatrudniamy około 110 wykwalifikowanych pracowników, którzy są sercem naszej firmy i kluczem do naszego sukcesu.

Nasze produkty, tworzone z żywic poliestrowych wzmacnianych matą z włókna szklanego, są nie tylko innowacyjne, ale także wszechstronne. Znajdują zastosowanie w motoryzacji, produkcji autobusów, karoserii autokarów, elementach wagonów pasażerskich, tuningu samochodów, a także w przemyśle stoczniowym i okrętowym, energetyce, budownictwie, konstrukcjach reklamowych, donicach ozdobnych i ogrodowych. Jesteśmy dumni, że nasze produkty są częścią tak wielu różnorodnych projektów i inicjatyw.

Jakość jest dla nas nie tylko słowem kluczowym, ale fundamentem, na którym budujemy naszą markę. W 2006 roku wdrożyliśmy system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001:2000, a w lutym 2011 roku uzyskaliśmy certyfikat ISO 9001:2008. To potwierdzenie naszego zaangażowania w dostarczanie produktów najwyższej klasy.

Nasza międzynarodowa obecność jest równie imponująca, z prawie 90% naszych wyrobów eksportowanych do krajów takich jak Anglia, Belgia, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Hiszpania, Holandia, Kanada, Niemcy, Stany Zjednoczone, Szwajcaria, Włochy. To świadczy o globalnym zaufaniu do naszej marki i jakości naszych produktów.

Nasza przewaga konkurencyjna wynika z wieloletniego doświadczenia naszej kadry zarządzającej w branży motoryzacyjnej, branży tworzyw sztucznych, mechanicznej i lakierniczej. Posiadamy własność terenu i powierzchni produkcyjnych ponad 1,5 hektara i przekraczającej 3500 m2, co pozwala nam na elastyczność i skalowalność produkcji.

W AGA Kompozyty wierzymy, że nasza historia, nasze produkty i nasze wartości tworzą nie tylko firmę, ale przede wszystkim społeczność. Zapraszamy Cię, abyś dołączył do naszej rosnącej rodziny partnerów i klientów, i razem z nami kształtował przyszłość innowacji i doskonałości.

Oferty pracy Zakład Aga Spółka Jawna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Aga Spółka Jawna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Zakład Aga Spółka Jawna

Siedziba główna

Praca Zakład Aga Spółka Jawna - oferty archiwalne

  • Laminater - Modelarz

    Zakład Aga Spółka Jawna
    • Pisarzowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • AGA Kompozyty działa od ponad 30 lat w pobliżu Bielska-Białej i zajmuje się projektowaniem oraz wytwarzaniem kompozytów. Główni odbiorcy należą do branży Automotive, eksport odbywa się do krajów Unii Europejskiej oraz do Stanów Zjednoczonych.

      Zakres obowiązków

      • praca laminatera, laminatora, laminiarza w firmie wytwarzającej części do samochodów z żywic i mat szklanych.

      • Praca w technologii ręcznego laminowania, infuzji, RTM.

      • Wykonywanie prac związanych z przygotowaniem i laminowaniem elementów na podstawie planów technicznych

      • Przygotowywanie form, narzędzi i materiałów potrzebnych do laminowania

      • Nakładanie warstw żywicy i tkaniny na formę przy użyciu odpowiednich narzędzi i urządzeń

      • Dokładne wyrównywanie i wygładzanie powierzchni laminowanych elementów

      • Kontrola jakości wykończonych elementów, w tym sprawdzanie grubości i trwałości laminatu

      • Naprawa ewentualnych uszkodzeń na powierzchni laminatów

      • Dbanie o utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy

      • Współpraca z innymi członkami zespołu produkcyjnego w celu terminowego wykonania zleconych prac

      Wymagania

      • Doświadczenie w pracy jako laminater - modelarz lub w podobnej branży, opcjonalnie do przyuczenia

      • Znajomość technik laminowania i modelowania

      • Umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych

      • Znajomość różnych materiałów używanych do laminowania

      • Umiejętność obsługi narzędzi i maszyn używanych do laminowania

      • Precyzja i dbałość o szczegóły przy wykonywaniu prac laminatorskich i modelarskich

      • Umiejętność pracy zespołowej i komunikatywność

      • Umiejętność organizacji pracy i umiejętność radzenia sobie z presją czasu

      • Sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań

      • Gotowość do nauki i rozwoju w dziedzinie laminowania i modelowania

      • Znajomość zasad BHP i przepisów dotyczących bezpiecznej pracy

      Oferujemy

      • umowę o pracę na pełny etat w firmie z ponad 30 letnią historią

      • dobre wynagrodzenie

      • dofinansowanie wypoczynku dzieci i członków rodziny, świadczenia okolicznościowe (zakładowy fundusz socjalny)

      • szkolenia zawodowe

      • możliwość rozwoju poprzez stałą współpracę z producentami z branży Automotive.

Pracodawcy w Pisarzowicach