Czy to Twoja firma?

URZĄD MIASTA SIEDLCE praca

Siedlce
URZĄD MIASTA SIEDLCE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe bhp / ochrona środowiska administracja biurowa / praca biurowa hr / kadry prawo i administracja państwowa

Oferty pracy URZĄD MIASTA SIEDLCE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca URZĄD MIASTA SIEDLCE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa URZĄD MIASTA SIEDLCE

Siedziba główna

Budynek 2

Budynek 3

Budynek 4

URZĄD MIASTA SIEDLCE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
URZĄD MIASTA SIEDLCE
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Siedlce

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca URZĄD MIASTA SIEDLCE - oferty archiwalne

  • Archiwista

    • Siedlce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Współpraca z komórkami organizacyjnymi Urzędu, w tym udzielanie wiążących wyjaśnień i pouczeń w sprawie klasyfikacji akt i przekazywania ich do archiwum zakładowego, przyjmowanie z poszczególnych komórek organizacyjnych akt oraz sprawdzanie ich zgodności ze spisem zdawczo-odbiorczym, sprawdzanie prawidłowości zakwalifikowania akt do odpowiedniej kategorii archiwalnej, przechowywanie przyjętych akt w należytym porządku oraz właściwe ich zabezpieczenie, prowadzenie ewidencji archiwum zakładowego, inicjowanie brakowania dokumentacji niearchiwalnej (kat. B) oraz uczestniczenie w Komisji Brakowania Akt, udostępnianie akt i innej dokumentacji przechowywanej w archiwum do celów służbowych i naukowych zgodnie z obowiązującymi przepisami, przekazywanie materiałów archiwalnych do Archiwum Państwowego, monitorowanie temperatury i wilgotności powietrza w pomieszczeniach archiwum oraz odnotowywanie wyników pomiarów archiwum.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: Archiwistyka
      • Inne wymagania: wymagane średnie wykształcenie z dwuletnim stażem pracy i ukończony kurs kancelaryjno-archiwalny lub średnie branżowe o profilu archiwista i dwa lata stażu pracy, dodatkowe wymagania od kandydatów: doświadczenie w pracy w administracji publicznej, 1 rok stażu pracy na stanowisku archiwisty lub podobnym. Skrupulatność i szczegółowość, dobra pamięć, wytrwałość i samodzielność, dobra organizacja pracy, terminowość, otwartość, komunikatywność i cierpliwość, umiejętność interpretacji przepisów.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 3 700 PLN
      • Opis wynagrodzenia: - wysokość wynagrodzenia uzależniona od posiadanych kwalifikacji
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Referent ds. zarządzania terenami zieleni

    • Siedlce
    • umowa na zastępstwo

      Przyjmowanie zgłoszeń zamiaru usunięcia drzew. Dokonywanie oględzin drzew przed wydaniem zezwolenia na ich usunięcie. Przygotowywanie projektów zezwoleń na usuwanie drzew i krzewów. Prowadzenie spraw z zakresu egzekucji administracyjnej obowiązków o charakterze niepieniężnym. Realizacja planów i programów z zakresu ochrony środowiska uchwalonych przez Radę Miasta. Przygotowywanie projektów wniosków o uzyskanie środków finansowych zewnętrznych, w tym środków pochodzących z Unii Europejskiej na realizację zadań wynikających z zakresu działania Referatu Ochrony Środowiska.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
      • Inne wymagania: kierunki studiów - ochrona środowiska, architektura krajobrazu, biologia, rolnictwo, leśnictwo lub ogrodnictwo

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Siedlcach