Czy to Twoja firma?

PHU NATKA Michał Wdowiak praca

Nowe Iganie

Witajcie w naszym świecie pełnym smaku i jakości! Jesteśmy Michał Wdowiak PHU "NATKA", założona z pasją i zaangażowaniem w Nowym Iganiu w 2014 roku. Od samego początku naszej przygody z biznesem, stawiamy na świeżość i różnorodność oferowanych produktów. Nasz asortyment to przede wszystkim starannie wyselekcjonowane owoce i warzywa, najwyższej jakości mięso, ryby oraz pieczywo, które codziennie cieszą podniebienia naszych klientów.

Nie ograniczamy się jednak do sprzedaży detalicznej. Z powodzeniem rozwijamy działalność w produkcji soków z owoców i warzyw, dostarczając naturalne i pełne witamin napoje dla każdego. Nasze usługi kurierskie i pocztowe gwarantują szybką i bezpieczną przesyłkę, a dzięki działalności gastronomicznej możemy gościć Was w naszym przytulnym zakątku pełnym smaków.

Jesteśmy również tutaj, aby wesprzeć Wasze przedsięwzięcia biznesowe, oferując profesjonalne doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania. A jeśli chcecie uchwycić wyjątkowe momenty, nasza działalność fotograficzna stoi do Waszej dyspozycji.

Rozumiemy, jak ważna jest rozrywka i dobra zabawa, dlatego w naszej ofercie znajdziecie również gry losowe i zakłady wzajemne. Wszystko to, aby dostarczyć Wam kompleksową obsługę i niezapomniane wrażenia.

Dbamy o to, by nasze produkty były nie tylko smaczne, ale i bezpieczne. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych, co jest potwierdzeniem naszej troski o jakość i odpowiedzialność.

W PHU "NATKA" każdy dzień to nowe wyzwania i możliwości. Jesteśmy dumni z tego, co robimy i nieustannie dążymy do doskonałości, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Zapraszamy Was do świata, w którym tradycja spotyka się z nowoczesnością, a zadowolenie klienta jest naszym największym sukcesem. Dołączcie do naszej społeczności i przekonajcie się sami, co sprawia, że PHU "NATKA" jest wyjątkowa.

PHU NATKA Michał Wdowiak najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy PHU NATKA Michał Wdowiak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PHU NATKA Michał Wdowiak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PHU NATKA Michał Wdowiak

Adres rejestrowy

Praca PHU NATKA Michał Wdowiak - oferty archiwalne

  • Kasjer

    PHU NATKA Michał Wdowiak
    • Siedlce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800-3 400 zł / mies.
    • Kasjer-sprzedawca w sklepie spożywczym

      Starowiejska 268

      Praca w punkcie

      Sklep jest czynny 6-23:00

      Dwie zmiany

      12zł/h netto

      Comiesięczne premie jakościowe

      Zakres obowiązków

      Obsługa sklepu i kasy

      Wymagania

      brak

      Oferujemy

      - Elastyczny cotygodniowy grafik

Pracodawcy w Nowych Iganiach