Czy to Twoja firma?

QUALITY WELDING SERVICES MAŁGORZATA KOZIK praca

Gliwice

W QUALITY WELDING SERVICES MAŁGORZATA KOZIK, z dumą reprezentujemy szczyt jakości i innowacyjności w branży spawalniczej. Nasza historia rozpoczęła się w marcu 2020 roku w Gliwicach, gdzie z zaangażowaniem budowaliśmy naszą reputację jako premium partner dla wykwalifikowanych spawaczy. Specjalizujemy się w konstrukcjach stalowych do dźwigów samojezdnych, a nasza misja to bycie proaktywnym i innowacyjnym partnerem dla naszych klientów.

Nasze usługi doradztwa personalnego i delegowania pracowników są znane zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym, z rozległym zasięgiem działalności obejmującym Niemcy, Austrię i Holandię. Rozumiemy, że klucz do sukcesu leży w długofalowej współpracy i partnerskim podejściu, dlatego też zawsze stawiamy na jakość i innowacyjne myślenie.

W QWS, nasze cele strategiczne to rozwój kultury korporacyjnej, wzmocnienie zarządzania jakością i zapewnienie, że nasza organizacja jest szczupła i wyposażona w najnowocześniejszą technologię spawania. Jesteśmy zawsze otwarci na ulepszenia, ponieważ innowacja jest dla nas równie ważna jak strategia zerowej awarii.

Jako firma, która dedykuje swoje usługi zarówno w Polsce, jak i za granicą, rozumiemy potrzebę bycia dostępnym i zrozumiałym dla naszych klientów. Nasze podejście partnerskie, długofalowa współpraca, stałe partnerstwa, chęć rozwoju i unikalny punkt sprzedaży to nasze atuty, które wyróżniają nas na rynku.

W QWS, jesteśmy pewni naszej pozycji jako lidera w branży, a nasze wartości i zaangażowanie w jakość pracy są odzwierciedleniem naszej pasji do spawalnictwa. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej rosnącej rodziny zadowolonych partnerów i klientów. Razem możemy budować przyszłość na solidnych, spawanych fundamentach.

QUALITY WELDING SERVICES MAŁGORZATA KOZIK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika motoryzacja magazyn

Oferty pracy QUALITY WELDING SERVICES MAŁGORZATA KOZIK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca QUALITY WELDING SERVICES MAŁGORZATA KOZIK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa QUALITY WELDING SERVICES MAŁGORZATA KOZIK

Siedziba główna

QUALITY WELDING SERVICES MAŁGORZATA KOZIK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
QUALITY WELDING SERVICES MAŁGORZATA KOZIK
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdynia
  2. Bielsko-Biała
  3. Bytom
  4. Gliwice
  5. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca QUALITY WELDING SERVICES MAŁGORZATA KOZIK - oferty archiwalne

  • Operator suwnicy/ magazynier

    • Gliwice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykształcenie min. zawodowe, doświadczenie w pracy na magazynie mile widziane, uprawnienia do obsługi suwnicy z poziomu O, uprawnienia hakowego, dodatkowy atut uprawnienia na wózki widłowe, zakres obowiązków: bezprzewodowa obsluga suwnicy z poziomu O, kontrola stanu przyjmowanego towaru, przyjmowanie i wydawanie towaru zgodnie z obowiązującymi zasadami, przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji, dwie zmiany; miejsce pracy: Gliwice

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 100 - 4 300 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Spawacz mag 135

    • Niemcy

      Wykształcenie min. zawodowe; 3 lata doświadczenia zawodowego; uprawnienia MAG 135; zakres obowiązków: spawanie elementów konstrukcji stalowych; zakwaterowanie jest opłacone i zorganizowane przez pracodawcę; dojazd we własnym zakresie; zapewnione ubranie robocze; miejsce pracy: Niemcy

      Wymagania

      • Uprawnienia: Uprawnienia do spawania metodą MAG

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 13 500 PLN

Pracodawcy w Gliwicach