Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantow

Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantow najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie hotelarstwo / gastronomia / turystyka sektor publiczny / służby mundurowe administracja biurowa / praca biurowa uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantow

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantow

Mapa Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantow

Siedziba główna

Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantow poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Opinie o firmie Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantow

3.7

Na podstawie 4 oceny z Google.

Agnieszka Urbanowska

"Miła i fachowa pomoc dla osób które tam przebywają"

2 lata temu

clownacki

clownacki

4 lata temu

Katarzyna Steinhof

2 miesiące temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Warszawa
  3. Katowice
  4. Opole
  5. Gliwice
  6. Bielsko-Biała
  7. Kraków
  8. Łódź
  9. Namyslów
  10. Nysa

Praca Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantow - oferty archiwalne

  • Opiekun osoby starszej

    • Opole
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Opieka nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi w tym: pomoc i towarzyszenie w codziennych czynnościach z zakresu samoobsługi w tym pomoc w spożywaniu posiłków oraz dbanie o higienę mieszkańca.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych, Indywidualne podejście do klienta, Opieka nad osobami starszymi, chorymi i niepełnosprawnymi
      • Inne wymagania: [Inne] : 1.Posiadanie Uprawnień Opiekuna osób starszych lub Opiekuna medycznego, 2.Posiadanie aktualnego orzeczenia lekarskiego dla celów sanitarno – epidemiologicznych, 3. umiejętności: komunikatywność, otwartość na pacjenta, umiejętność pracy w zespole,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 050 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Opole

      Wymagania

      • Uprawnienia: Obsługa żurawi stacjonarnych, Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych, Indywidualne podejście do klienta, Opieka nad osobami starszymi, chorymi i niepełnosprawnymi
      • Inne wymagania: [Inne] : Posiadanie Uprawnień Opiekuna osób starszych lub Opiekuna medycznego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Pracodawcy w Opolu