Wypełnij dane, a my skontaktujemy się z Tobą.
Edycja i utrzymanie podstawowego profilu jest darmowe.
STER Ewa Bigosz-Lassota i Piotr Wiśniewski praca
Firma STER Ewa Bigosz-Lassota i Piotr Wiśniewski Spółka Jawna funkcjonuje na rynku od 2001 roku, oferując różnorodne usługi związane z podróżami po Wiśle. W ciągu ponad dwóch dekad działalności, podjęła starania w kierunku rozwoju i rozszerzenia swojej oferty.
Obecnie dysponuje trzema jednostkami pływającymi: statkiem „Sobieski” o pojemności do 100 osób, „Piotruś Pan” dla 34 osób oraz ekskluzywnym katamaranem „George” przeznaczonym dla 12 osób. Dodatkowo w ofercie znajdują się dwie barki, w tym „Wiślany Ogród,” w której usytuowana jest restauracja, oraz jedyny w Krakowie hostel na rzece Wiśle, barka „Marta.”
Firma zapewnia obsługę zarówno turystów indywidualnych, jak i grupowych, współpracując z biurami turystycznymi oraz nawiązując bezpośrednie relacje z szkołami na terenie całej Polski.
STER Ewa Bigosz-Lassota i Piotr Wiśniewski najczęściej poszukuje kandydatów:
Oferty pracy STER Ewa Bigosz-Lassota i Piotr Wiśniewski
Praca alert - powiadomienia
Obecnie ten pracodawca nie posiada żadnych aktywnych ofert pracy.
Włącz powiadomienia, aby otrzymywać informacje o nowych ofertach jako pierwszy!
Firma najczęściej oferuje
-
Kawa / herbata
Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.
Data aktualizacji: 26.09.2024