POLITECHNIKA ŚLĄSKA

Czy to Twoja firma?

POLITECHNIKA ŚLĄSKA praca

Gliwice
POLITECHNIKA ŚLĄSKA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy POLITECHNIKA ŚLĄSKA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POLITECHNIKA ŚLĄSKA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa POLITECHNIKA ŚLĄSKA

Siedziba główna

POLITECHNIKA ŚLĄSKA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca POLITECHNIKA ŚLĄSKA - oferty archiwalne

  • Pracownik administracyjny w Dziale Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia

    • Gliwice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Ważna informacja: ogłoszenie jest ważne do 09.06.2022 r, włącznie, z możliwością wydłużenia czasu trwania publikacji.

      Zakres obowiązków

      • realizacja obowiązków wynikających z ustawy Prawo zamówień publicznych oraz procedur wewnętrznych Politechniki Śląskiej,
      • współpraca z jednostkami organizacyjnymi w zakresie przygotowania postępowania o udzielenie zamówienia,
      • opracowywanie specyfikacji warunków zamówienia oraz ogłoszeń,
      • przygotowywanie i przeprowadzanie procedury udzielenia zamówienia w oparciu o przepisy ustawy Prawo zamówień publicznych,
      • archiwizacja dokumentacji postepowań,
      • prowadzenie wszelkich spraw administracyjnych.

      Wymagania

      • wykształcenie: wyższe,
      • min. 1 rok stażu pracy na podobnym stanowisku,
      • praktyczna znajomość przepisów ustawy Prawo zamówień publicznych wraz z powiązanymi aktami wykonawczymi,
      • biegła znajomość pakietu MS Office,
      • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
      • dobra organizacja pracy własnej, również pod presją czasu,
      • odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
      • terminowość, dbałość o szczegóły.

      Oferujemy

      • pracę na podstawie umowy o pracę,
      • atrakcyjne dodatki,
      • możliwość odbywania szkoleń.
  • Audytor wewnętzny / Specjalista ds. audytu

    • Gliwice
    • WAŻNA INFORMACJA: Nabór został przedłużony do 10.06.2022 r. włącznie. Zapraszamy do aplikowania.

      • przeprowadzanie zadań audytowych zapewniających i doradczych wynikających z rocznego planu audytu wewnętrznego oraz pozaplanowych,
      • dostarczanie racjonalnego zapewnienia o prawidłowości funkcjonowania kontroli zarządczej oraz propozycji jej usprawnienia,
      • monitorowanie postępów i stanu realizacji rekomendacji oraz przeprowadzanie czynności sprawdzających,
      • realizacja innych zadań właściwych jednostce.

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe,
      • spełnienie warunków, o których mowa w art. 286 Ustawy z dnia 22 sierpnia 2009 r. o finansach publicznych (t.j. Dz. U. z 2021 r., poz. 305 z późn. zm.),
      • co najmniej 3 lata doświadczenia w realizacji zadań audytowych w jednostkach sektora finansów publicznych, ze szczególnym uwzględnieniem szkolnictwa wyższego,
      • znajomość przepisów dotyczących szkolnictwa wyższego oraz prawa finansów publicznych,
      • znajomość i umiejętność stosowania technik audytorskich,
      • umiejętność logicznego, analitycznego myślenia, selekcji informacji i wyciągania wniosków,
      • bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office,
      • znajomość języka angielskiego na poziomie B2,
      • umiejętność dobrej organizacji pracy, samodyscyplina,
      • komunikatywność, wysoka kultura osobista,
      • umiejętnośc pracy w zespole.

      Oferujemy

      • umowa o pracę,
      • pozytywna atmosfera pracy.

Pracodawcy w Gliwicach