Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Warszawie

Czy to Twoja firma?

Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Warszawie praca

Warszawa

Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Warszawie najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inspektor Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa

Oferty pracy Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Warszawie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Warszawie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Warszawie

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Ciechanów
  3. Bielsko-Biała
  4. Bydgoszcz
  5. Gdynia
  6. Łódź
  7. Marki
  8. Podkowa Leśna
  9. Polaniec
  10. Starogard Gdański

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Warszawie - oferty archiwalne

  • KANDYDAT NA PODINSPEKTORA PRACY- ODDZIAŁ WARSZAWA

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Ogłoszenie o naborze w formie skróconej

      Państwowa Inspekcja Pracy: Okręgowy Inspektorat Pracy w Warszawie

      ogłasza nabór na stanowisko: Kandydat na podinspektora pracy – 6 etatów

      Miejsce pracy: OIP Warszawa - ul. Płocka 11/13, 01-231 Warszawa

      Zakres obowiązków

      wykonywanie czynności kontrolnych - zgodnie z ustawą z dnia 13.04.2007 r. o Państwowej Inspekcji Pracy, po wcześniejszym odbyciu około rocznego szkolenia na aplikacji inspektorskiej i zdaniu egzaminu państwowego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe prawnicze, administracyjne z tyt. mgr lub wyższe techniczne z tyt. mgr inż. (preferowane kierunki: budowlane, energetyczne)
      • Staż pracy: 1 rok

      Oferujemy

      Szczegółowe informacje na stronie:

      Termin składania dokumentów i oświadczeń: do dnia 13 października 2021 r.

      O ważności oferty kandydata decyduje data wpływu do PIP OIP Warszawa. Dokumenty otrzymane po terminie lub niespełniające wymogów formalnych określonych w ogłoszeniu, nie będą rozpatrywane.

      Miejsce składania dokumentów osobiście lub drogą pocztową na adres:

      Okręgowy Inspektorat Pracy,

      ul. Płocka 11/13,

      01-231 Warszawa,

      pok. 01 A, w godz. 8.00 do 16.00 w zamkniętej kopercie z dopiskiem:

      "oferta pracy- kandydat na podinspektora pracy w OIP Warszawa"

  • KANDYDAT NA PODINSPEKTORA PRACY- ODDZIAŁ PŁOCK

    • Warszawa

      Miejsce pracy: OIP Warszawa Oddział Płock - ul. 1 Maja 7a, 09-402 Płock

      Wykonywanie czynności kontrolnych - zgodnie z ustawą z dnia 13.04.2007 r. o Państwowej Inspekcji Pracy, po wcześniejszym odbyciu około rocznego szkolenia na aplikacji inspektorskiej i zdaniu egzaminu państwowego.

      Wymagania

      Oferujemy

      Szczegółowe informacje nastronie:

      "oferta pracy- kandydat na podinspektora pracy w OIP Warszawa Oddział Płock"

Pracodawcy w Warszawie