Czy to Twoja firma?

Międzypowiatowy Bank Spółdzielczy w Myszkowie praca

Myszków

Od ponad pół wieku jesteśmy dumnym strażnikiem finansowego dobrobytu naszych Klientów w Myszkowie i okolicach. Jako Międzypowiatowy Bank Spółdzielczy w Myszkowie, nasza historia jest ściśle związana z rozwojem lokalnej społeczności, której służymy z zaangażowaniem i pasją. Zespół ponad 70 wykwalifikowanych pracowników codziennie dba o to, aby nasze usługi były synonimem nowoczesności, efektywności i innowacyjności, a jednocześnie gwarantowały bezpieczeństwo powierzonych nam środków.

Nasza oferta jest odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby finansowe naszych Klientów. Od kredytów, które pomagają realizować marzenia, po depozyty zabezpieczające przyszłość – każdy produkt jest dopracowany do perfekcji, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających. Rozumiemy, jak ważna jest dostępność i wygoda, dlatego oferujemy pełen zakres usług bankowości elektronicznej, w tym eCorpoNet i eBankNet, które umożliwiają zarządzanie finansami z każdego miejsca na świecie.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do innowacji i jakości, które są nieodłącznym elementem naszej marki. Nasze usługi dewizowe są nieocenione dla przedsiębiorców, którzy na co dzień prowadzą działalność eksportową czy importową. To właśnie dzięki naszemu zaangażowaniu w rozwój i dostosowywanie się do zmieniającego się rynku, utrzymujemy pozycję lidera wśród instytucji finansowych w regionie.

Nasze wartości to nie tylko puste słowa – to fundament, na którym budujemy naszą codzienną pracę. Nowoczesność, efektywność, innowacyjność i ostrożność to zasady, które kierują nami w każdej decyzji. Wierzymy, że dzięki temu nasza instytucja finansowa jest w permanentnym rozwoju, aktywnie uczestnicząc w rozwoju najbliższej społeczności zgodnie z jej potrzebami i aspiracjami.

Jesteśmy bankiem, który nie zapomina o swoich korzeniach. Część wypracowanego zysku inwestujemy z powrotem w lokalną społeczność, wspierając rozwój naszej małej Ojczyzny. To nasz sposób na dzielenie się sukcesem i budowanie trwałych relacji z tymi, którzy są fundamentem naszej działalności.

Zapraszamy do doświadczenia bankowości, która łączy tradycję z nowoczesnością, bezpieczeństwo z innowacyjnością, a lokalny charakter z globalnymi możliwościami. Razem możemy więcej – dołącz do nas i przekonaj się, jak możemy wspierać Twój finansowy rozwój.

Międzypowiatowy Bank Spółdzielczy w Myszkowie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
bankowość / finanse księgowość / ekonomia

Oferty pracy Międzypowiatowy Bank Spółdzielczy w Myszkowie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Międzypowiatowy Bank Spółdzielczy w Myszkowie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Business Development Manager

    NAV24 Sp. z o.o.
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Kosztorysant – Branża Elektryczna

    KARO ELEKTRO PLUS Sp. z o.o.
    Polecana
    Dodana
  • Negocjator Telefoniczny

    Honesta Inkaso Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • 4 300-5 600 zł / mies.
    Dodana

Mapa Międzypowiatowy Bank Spółdzielczy w Myszkowie

Siedziba główna

Filia

Międzypowiatowy Bank Spółdzielczy. Punkt Obsługi Klienta

Oddział

Międzypowiatowy Bank Spółdzielczy w Myszkowie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Międzypowiatowy Bank Spółdzielczy w Myszkowie - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. analiz kredytowych

    Międzypowiatowy Bank Spółdzielczy w Myszkowie
    • Koszęcin
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Samodzielne dokonywanie analiz kredytowych i oceny sytuacji ekonomiczno-finansowejprzedsiębiorstw prowadzących uproszczoną i pełną księgowość, dokonywanie oceny projektów inwestycyjnych, dokonywanie identyfikacji ryzyka oraz dokonywanie umiejętności jego ograniczania. Dokonywanie zwrotności udzielonych kredytów. Sporządzanie analizy dokumentów finansowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
      • Uprawnienia: minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku analityka kredytowego (wymagany staż - lata: 2), 3 letnie doświadczenie w branży finansowej (wymagany staż - lata: 3), umiejętność samodzielnego sporządzania analizy i oceny sytuacji ekonomiczno - finansowej przedsiębiorstw prowadzących uproszczoną i pełną księgowość, obsługa komputera Word, Excel

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 do 7 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 8.00-16.00 poniedziałek-piątek
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Myszkowie