KOPO S.C. KOZIAK PIOTR KOZIAK ANNA

Czy to Twoja firma?

KOPO S.C. KOZIAK PIOTR KOZIAK ANNA praca

Opole

KOPO S.C. KOZIAK PIOTR KOZIAK ANNA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Mechanik Opole
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja

Oferty pracy KOPO S.C. KOZIAK PIOTR KOZIAK ANNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KOPO S.C. KOZIAK PIOTR KOZIAK ANNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KOPO S.C. KOZIAK PIOTR KOZIAK ANNA

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca KOPO S.C. KOZIAK PIOTR KOZIAK ANNA - oferty archiwalne

  • Mechanik/Mechanik maszyn

    • Opole
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Mechanik/ Mechanik maszyn

      miejsce pracy: Opole

      CV proszę wysyłać drogą @.

      Zakres obowiązków

      • Diagnostyka,
      • konserwacja,
      • bierzące naprawy maszyn budowlanych i przemysłowych.

      Wymagania

      • Doświadczenie w pracy w serwisie maszyn budowlanych/przemysłowych lub inne mechaniczne.
      • Komunikatywność, samodzielność, odpowiedzialność,
      • Prawo jazdy kat. B lub inne uprawnienia
      • Wykształcenie min. zawodowe lub Średnie techniczne
      • Dokładność i utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

      Oferujemy

      • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę,
      • Odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy,
      • Różnorodność wykonywanych prac.
      • Premie uznaniowe.
      • Dla absolwentów szkół zapewniamy możliwość nabrania praktyki w dziedzinie budowy maszyn budowlanych i przemysłowych

Pracodawcy w Opolu