Czy to Twoja firma?

Śląskie Centrum Logistyki SA praca

Gliwice

W sercu przemysłowego śląska, w Gliwicach, znajduje się nasze Śląskie Centrum Logistyki S.A. - miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a zadowolenie klienta jest naszym priorytetem. Nasza historia rozpoczęła się w 1989 roku, kiedy to jako Śląski Wolny Obszar Celny zaczęliśmy tworzyć przestrzeń dla biznesu bez granic. Przez lata ewoluowaliśmy, a w 2002 roku przyjęliśmy obecną nazwę, która odzwierciedla naszą misję: dostarczanie innowacyjnych rozwiązań logistycznych z maksymalnym ukierunkowaniem na satysfakcję naszych Partnerów.

Jesteśmy znani na rynku jako marka, która nie tylko odpowiada na potrzeby klientów, ale również wyznacza nowe kierunki w branży logistycznej. Nasze kompleksowe usługi obejmują obsługę logistyczną i magazynową, zarządzanie zaawansowanymi projektami logistycznymi oraz składowanie towarów. Specjalizujemy się również w obsłudze branży stalowej, chemicznej i motoryzacyjnej, co potwierdza naszą wszechstronność i zdolność do adaptacji do specyficznych wymagań.

Nasza infrastruktura to połączenie nowoczesności i funkcjonalności. Terminal kontenerowy, który obsługujemy, jest węzłem komunikacyjnym łączącym nas z najważniejszymi portami w Europie, takimi jak Antwerpia czy Rotterdam. To właśnie tutaj, gdzie droga krzyżuje się z torami kolejowymi i wodami rzek, tworzymy logistyczne rozwiązania przyszłości.

W naszej pracy kierujemy się zasadą, że klient jest dla nas najważniejszy. Dążymy do wzajemnego rozwoju, dbając o czas i pieniądze naszych partnerów. Jesteśmy dumni z naszego zespołu - to dzięki wysoko wykwalifikowanym pracownikom możemy zagwarantować usługi na najwyższym poziomie.

Jako firma z głęboko zakorzenionymi wartościami, jesteśmy świadomi naszej roli w łańcuchu dostaw. Bezpieczeństwo i jakość to dla nas nie tylko słowa - to fundamenty, na których budujemy naszą reputację. Składowanie materiałów niebezpiecznych odbywa się zgodnie z najwyższymi standardami, co zapewnia spokój ducha naszym klientom.

Nasza stabilność finansowa, podkreślona przez zaangażowanie Miasta Gliwice i DB Cargo Polska SA jako głównych akcjonariuszy, jest gwarancją nieprzerwanej i efektywnej działalności. Jesteśmy dumni, że możemy przyczyniać się do rozwoju regionalnej i międzynarodowej gospodarki.

Zapraszamy do współpracy z Śląskim Centrum Logistyki S.A. - razem możemy osiągnąć więcej. Nasza historia to nie tylko przeszłość, to fundament, na którym budujemy przyszłość logistyki.

Śląskie Centrum Logistyki SA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport sprzedaż / zakupy magazyn

Oferty pracy Śląskie Centrum Logistyki SA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Śląskie Centrum Logistyki SA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Śląskie Centrum Logistyki SA

Siedziba główna

Śląskie Centrum Logistyki SA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Śląskie Centrum Logistyki SA - oferty archiwalne

  • Spedytor - wsparcie dla ukrainy

    Śląskie Centrum Logistyki SA
    • Gliwice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Oferta skierowana w szczególności dla uchodźców z Ukrainy. Wykształcenie wyższe, doświadczenie zawodowe, biegła znaj. jęz. angielskiego, niemieckiego; zakres obowiązków: aktywne pozyskiwanie zleceń, zapewnienie środków transportowych w celu realizacji zleceń klientów, trzy zmiany; miejsce pracy: Gliwice; Kontakt telefoniczny z pracodawcą 32 301 86 10

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zł brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca kat. c+e - wsparcie dla ukrainy

    • Gliwice

      Oferta skierowana w szczególności dla uchodźców z Ukrainy. Wykształcenie, doświadczenie: brak wymagań, prawo jazdy kat. C+E, elektroniczna karta kierowcy, praca w ruchu międzynarodowym PL-DE, Kontakt telefoniczny z pracodawcą 32 301 86 10

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: prawo jazdy kategorii CE

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: brutto

Pracodawcy w Gliwicach