Czy to Twoja firma?

FORTACO sp. z o.o. praca

Wrocław

W samym sercu inżynierii mechanicznej i przemysłu morskiego, FORTACO Group stoi jako synonim zaawansowanych technologii i niezawodności. Nasza historia rozpoczęła się w grudniu 2012 roku, kiedy to dwie renomowane fińskie firmy, Komas Oy i Ruukki Engineering, połączyły swoje siły, tworząc solidne fundamenty dla tego, co dziś jest największym w Europie uczestnikiem w branży inżynierii mechanicznej przemysłu ciężkiego.

Jesteśmy dumni, że nasze polskie zakłady produkcyjne w Janowie Lubelskim i Wrocławiu są częścią globalnego zasięgu FORTACO Group, z centrami biznesowymi i technologicznymi rozsianymi po całej Europie i w Indiach. Zatrudniając blisko 2300 pracowników, każdego dnia dążymy do tego, aby kształtować przyszłość naszych klientów, zgodnie z naszym hasłem: "Razem kształtujemy Twoją przyszłość".

Nasze wartości - szacunek, prostota i szybkość - są nie tylko słowami, ale zasadami, które kierują naszymi działaniami na każdym etapie produkcji i obsługi klienta. Oferujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne, kabiny pojazdowe, montaż pojazdów oraz produkcję i obróbkę stali, zawsze z naciskiem na innowacje i jakość. Inwestujemy w technologię i poprawę ergonomii pracy, co widać w naszych robotach spawalniczych i wysokiej jakości narzędziach produkcyjnych.

Bezpieczeństwo i jakość są dla nas priorytetem, co potwierdzają nasze certyfikaty. Nasze usługi są różnorodne, obejmując stanowiska w działach inżynieryjnych, na liniach spawalniczych, lakierni, montażu, obróbce CNC, magazynie i przygotowaniu produkcji, a także w działach administracyjno-biurowych.

Nasza przewaga konkurencyjna wynika z połączenia specjalistycznych kompetencji technologicznych z dokładną znajomością przemysłu, co pozwala nam na dostarczanie produktów i usług, które nie tylko spełniają, ale często przekraczają oczekiwania naszych klientów.

W FORTACO Group jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie w doskonałość i ciągły rozwój jest kluczem do sukcesu - zarówno naszego, jak i naszych klientów. Razem tworzymy przyszłość, która jest bezpieczna, efektywna i innowacyjna. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej rozwijającej się rodziny Fortaco.

FORTACO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia praca fizyczna inżynieria / technologia / technika it (informatyka) logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy FORTACO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FORTACO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa FORTACO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

FORTACO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
FORTACO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Wrocław
  3. Warszawa
  4. Częstochowa
  5. Knurów
  6. Bielsko-Biała
  7. Gliwice
  8. Kraków
  9. Orzesze
  10. Rydułtowy

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca FORTACO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Spawacz

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Spawanie/szczepianie zgodnie z rysunekim technicznym.
      Dbałość o jakość wykonywanych spwów.
      Współtworzenie norm spawalniczych.
      Praca na trzy zmiany 6-14-22-6
      Docelowo umowa na czas nieokreślony.
      Kontakt z pracodawcą: 607 609 554

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
      • Uprawnienia: znajomość rysunku technicznego
      • Inne wymagania: wykształcenie techniczne spawalnicze, staż pracy min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku, znajomość rysunku technicznego, uprawnienia spawalnicze, mile widziane uprawnienia na suwnice

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Monter

    • Wrocław

      •montaż oprzyrządowania
      •terminowe i jakościowe wykonywanie prac zgodnie z instrukcjami technologicznymi
      •obsługa suwnicy IIS
      Miejsce pracy: ul. Fabryczna 10, 53-609 Wrocław
      Forma umowy: umowa o pracę na czas nieokreślony, praca na 3 zmiany w godzinach od 6.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00
      Kontakt z pracodawcą: anna.dabrowska@fortacogroup.com
      Oferta w sali: F

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Obsługa suwnic, wciągników i wciągarek ogólnego przeznaczenia, suwnicowy
      • Inne wymagania: Wykształcenie zasadnicze zawodowe staż pracy 6 miesięcy obsługa suwnic, wciągników i wciągarek ogolnego przeznaczenia umiejętność : suwnicowy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 4 900 PLN

Pracodawcy w Wrocławiu