EDPOL

Czy to Twoja firma?

EDPOL praca

Częstochowa

Firma Edpol powstała w 1991 roku w Częstochowie jako firma dystrybucyjna części nadwoziowych (karoseryjnych). Przedmiotem działalności naszej firmy jest sprzedaż hurtowa części nadwoziowych i mechanicznych do samochodów osobowych i dostawczych.

EDPOL najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Częstochowa
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy EDPOL

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EDPOL

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa EDPOL

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
EDPOL
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa
  3. Częstochowa
  4. Pruszków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca EDPOL - oferty archiwalne

  • Sprzedawca w Hurtowni Motoryzacyjnej

    EDPOL
    • Bielsko-Biała
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Hurtownia Motoryzacyjna "Edpol" oddział Bielsko - Biała poszukuje osoby na stanowisko:

      Sprzedawca w Hurtowni Motoryzacyjnej

      Zakres obowiązków

      • obsługa klienta,
      • sprzedaż produktów,
      • kontakt telefoniczny oraz e-mailowy z klientami sklepu,
      • rozkładanie i uzupełnianie towaru w sklepie,
      • utrzymywanie porządku na swoim stanowisku pracy

      Wymagania

      • znajomość budowy pojazdów mechanicznych
      • mile widziane doświadczenie w sprzedaży części do samochodów
      • odpowiedzialność, komunikatywność
      • umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
      • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • pracę w przyjaznej kulturze organizacyjnej

Pracodawcy w Częstochowie