Czy to Twoja firma?

I.C.I. Polska praca

Brzeg

W samym sercu opolszczyzny, w malowniczym Brzegu, od ponad dekady tętni życiem nasza firma - I.C.I. Polska brzeg. Jesteśmy dumni, że możemy się pochwalić mianem jednego z największych pracodawców w regionie, z zespołem liczącym od 170 do 200 osób w sezonowych szczytach. Nasza specjalność to obróbka metali, a nasze produkty to synonim precyzji i jakości, której zazdrości nam konkurencja zza zachodniej granicy.

Nasze dzieło to elementy z aluminium i stali szlachetnej, które znajdują zastosowanie w branży motoryzacyjnej, budowlanej oraz jako komponenty instalacji solarnych. Każda część, która opuszcza naszą linię produkcyjną, jest świadectwem naszej pasji do doskonałości i nieustającego dążenia do perfekcji. Wysoka precyzja naszych produktów to nasza wizytówka i powód, dla którego nasze wyroby zdobywają uznanie wyłącznie na wymagających rynkach zachodnich.

Rozwijamy się nieprzerwanie, współpracując z rodziną niemiecką firmą oraz opolskimi przedsiębiorcami, co przekłada się na roczne obroty rzędu 40 milionów złotych. Nasza stabilność finansowa i strategiczne partnerstwa pozwalają nam patrzeć w przyszłość z optymizmem. Potwierdzeniem naszych ambicji jest zakup 5 hektarów gruntu w Skarbimierzu, co otwiera przed nami nowe możliwości rozwoju.

Jesteśmy firmą, która łączy lokalne korzenie z międzynarodowym zasięgiem. Nasze zaangażowanie w tworzenie produktów najwyższej klasy jest odzwierciedleniem naszej filozofii - nieustanne dążenie do bycia najlepszym w tym, co robimy. Zapraszamy do świata I.C.I. Polska brzeg, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a jakość i precyzja są w sercu każdego działania.

I.C.I. Polska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy I.C.I. Polska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca I.C.I. Polska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa I.C.I. Polska

Siedziba główna

Praca I.C.I. Polska - oferty archiwalne

  • Opiekun Klienta Niemieckojęzycznego

    I.C.I. Polska
    • Brzeg
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Podstawowym zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie kompleksowa obsługa nowego Klienta i zbudowanie struktur i procedur go dotyczących.
      Wdrożenie będzie odbywało się w siedzibie Klienta (w kraju UE) – czas przeszkolenia maksymalnie 1 miesiąc. Do obowiązków Opiekuna Klienta należy:
      • Kontakt z klientem
      • Opracowywanie dostawców, Klientów i artykułów w systemie ERP
      • Nadzorowanie terminowości wysyłek
      • Zamawianie materiałów
      • Organizacja transportu
      • Wystawianie dokumentów przewozowych
      • Współpraca z pracownikami innych działów
      • Udział w audytach zewnętrznych, w tym audytach Klienta
      Od Kandydatów oczekujemy:
      • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego
      • Doświadczenia na stanowiskach związanych z obsługą klienta
      • Umiejętności myślenia analitycznego
      • Wysokich kompetencji społecznych
      • Bardzo dobrej znajomości MS Office
      • Doświadczenia w pracy z systemem ERP
      • Prawa jazdy kat. B
      • Gotowości do odbycia przeszkolenia w siedzibie Klienta i do delegacji zagranicznych
      • Mile widziana umiejętność czytania rysunków technicznych
      Kandydatom oferujemy:
      • Atrakcyjne wynagrodzenie
      • Możliwość dalszego rozwoju – szkolenia
      • Możliwość uzyskania dużej samodzielności
      • Pracę w zgranym, międzynarodowym zespole

      Wymagania

Pracodawcy w Brzegu