MEDSAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy to Twoja firma?

MEDSAL sp. z o.o. praca

Brzeg

MEDSAL Sp. z o.o. jest firmą prowadzącą specjalistyczną opiekę medyczną.

Za cel stawiamy sobie kompleksową opiekę na najwyższym poziomie nad naszymi Pacjentami. Specjalizujemy się w leczeniu chorób układu nerwowego, chorób i zaburzeń psychicznych oraz schorzeń wieku podeszłego.

Myślą przewodnią naszego ośrodka jest zapewnienie Pacjentom jak najlepszej dostępności do naszych usług. Absolutnym priorytetem w naszej działalności jest bezpieczeństwo i komfort Pacjentów. Cały czas wdrażamy nowe rozwiązania , które przekładają się na standard oferowanych przez nas usług. Wartością nadrzędną naszego personelu jest ochrona zdrowia pacjentów oraz ochrona danych osobowych stanowiących element własności naszych Pacjentów.

Nie bez znaczenia jest profesjonalizm i zaangażowanie naszego personelu, jego ciągłe podnoszenie kwalifikacji i umiejętności zawodowych, jego wysoka kultura osobista w relacjach z Pacjentami i przyjazne nastawienie.

MEDSAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Psycholog Brzeg
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy MEDSAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MEDSAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Elastyczny czas pracy

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Mapa MEDSAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Opole
  3. Warszawa
  4. Lublin
  5. Poznań
  6. Bielsko-Biała
  7. Lewin Brzeski
  8. Wrocław
  9. Pruszków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca MEDSAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Psycholog/Psychoterapeuta

    • Opole
    • kontrakt b2b
    • część etatu
    • praca zdalna
    • praca od zaraz
    • 80-140 zł / godz.
    • Zakres obowiązków

      • Diagnoza psychologiczna;
      • Prowadzenie psychoterapii;
      • Udzielanie pomocy psychologicznej;
      • Planowanie i przeprowadzanie testów psychologicznych oraz interpretowanie i ocena wyników;
      • Opiniowanie i orzekanie psychologiczne;

      Wymagania

      • Wykształcenie wyższe psychologiczne (Psychologiem, zgodnie z Ustawą, może być osoba, która spełnia następujące wymagania: uzyskała w polskiej uczelni dyplom magistra psychologii lub uzyskała za granicą wykształcenie uznane za równorzędne w Rzeczypospolitej Polskiej; posiada pełną zdolność do czynności prawnych; włada językiem polskim w mowie i piśmie w zakresie koniecznym do wykonywania zawodu psychologa. Po odbyciu stażu uzyskała prawo wykonywania zawodu psychologa.)
      • Ukończony drugi rok certyfikowanego kursu psychoterapii;
      • Superwizowanie prowadzonej psychoterapii;
      • Obsługa komputera;
      • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego;
      • Pozytywne nastawienie do pracy, chęć rozwoju i otwartość na nowe rozwiązania;
      • Łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu bliskich relacji z pacjentami;
      • Samodzielność i dobra organizacja czasu pracy;
      • Pogodne usposobienie, wysoka kultura osobista i empatia.

      Oferujemy

      • Praca w doświadczonym, profesjonalnym zespole,
      • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, doświadczenia i zaangażowania na warunkach rynkowych,

      • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

      • Możliwość elastycznych godzin pracy.

Pracodawcy w Brzegu