Czy to Twoja firma?

MEMOR SP.Z O.O praca

Brzeg

Od momentu naszego debiutu na rynku w 2010 roku, Memor Sp. z o.o. nieustannie dąży do tego, by być synonimem jakości i zaufania wśród klientów poszukujących nie tylko farb, szkła i wyrobów metalowych, ale również tych, którzy potrzebują kompleksowych rozwiązań w zakresie wynajmu pojazdów czy zakupów internetowych. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Brzegu, gdzie z pasją i zaangażowaniem budujemy naszą markę.

Nasza oferta jest szeroka i zróżnicowana. Dzięki temu, że działamy zarówno w sprzedaży detalicznej, jak i hurtowej, możemy dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, dostarczając im produkty najwyższej jakości. W naszym asortymencie znajdują się drobne wyroby metalowe, farby i szkło, które sprzedajemy w wyspecjalizowanych sklepach. Jednak to nie wszystko – nasze usługi obejmują również sprzedaż i wynajem pojazdów samochodowych oraz motocykli, wraz z pełnym wsparciem w zakresie ich naprawy i konserwacji.

Rozumiemy, jak ważne jest dostosowanie się do zmieniających się potrzeb rynku, dlatego też oferujemy możliwość zakupów przez internet oraz domy sprzedaży wysyłkowej. W trosce o wygodę naszych klientów, staramy się nieustannie rozwijać i ulepszać nasze kanały sprzedaży.

Z dumą patrzymy na nasz kapitał zakładowy, który wynosi 389 000 zł – jest to dla nas wyznacznik stabilności i solidności, które są fundamentem naszej działalności. Wspieramy naszych partnerów biznesowych, oferując raporty finansowe, które nie tylko przedstawiają sugerowany limit kredytu kupieckiego, ale również dokładną analizę finansową naszej firmy na tle branży.

W Memor Sp. z o.o. wierzymy, że sukces leży w zaufaniu i satysfakcji klientów, dlatego każdego dnia pracujemy na to, by dostarczać produkty i usługi, które spełniają najwyższe standardy. Zapraszamy do poznania naszej oferty – razem możemy tworzyć historię sukcesu.

MEMOR SP.Z O.O najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Brzeg
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy MEMOR SP.Z O.O

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MEMOR SP.Z O.O

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MEMOR SP.Z O.O

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
MEMOR SP.Z O.O
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca MEMOR SP.Z O.O - oferty archiwalne

  • SPRZEDAWCA/DORADCA KLENTA

    • Brzeg
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 000-4 000 zł / mies.
    • Sklep Bricomarche w Brzegu poszukuje osoby na stanowisko doradcy klienta na dział majsterkowanie, dekoracja, ogród, budowlanka.

      Zakres obowiązków

      - obsługa klienta na sali sprzedaży

      - ekspozycja towaru na stoiskach handlowych

      - weryfikacja i aktualizacja cen

      - dbanie o wizerunek sklepu

      Wymagania

      -dyspozycyjność,

      -komunikatywność i otwartość na ludzi,

      -sumienność, pracowitość, odpowiedzialność,

      -gotowość do pracy zmianowej oraz w weekendy.

      Oferujemy

      - stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

      - pełny etat

      - wynagrodzenie w zależności od doświadczenia: 3000 do 4000 zł brutto

      - możliwość rozwoju, szkolenia produktowe oraz handlowe,

      - pracę w młodym zespole

      - możliwość otrzymania premii uznaniowej,

      - miłą atmosferę pracy.

      Kontaktujemy się z wybranymi osobami.

Pracodawcy w Brzegu